Оновлені будівлі показав урбаніст та архітектор Юліан Чаплінський у своєму блозі Chaplinsky Vlog, передає Zaxid.net.
Йдеться про територію першого у Львові трамвайного депо, зведеного у 1894 році на перехресті вул. Героїв Майдану, Вітовського, Сахарова і площі Лема.
Міська рада провела провела інвестиційний конкурс на ревіталізацію старого трамдепо ще у 2017 році. Переможцем конкурсу стало ТОВ “Лем Стейшн”.
Проєкт ревіталізації простору розробило львівське архітектурне бюро AVR Development.
Як розповів архітектор проєкту Віталій Квич, частину радянських прибудов знесли, натомість відновили автентичні елементи історичних будівель.
Архітектори також частково реконструювали ангар, де ремонтували трамваї, адмінбудівлю та електровню. Фасади будівель формують спільний дворик.
Ще одним етапом реконструкції є перетворення радянської компресорної на івент-хол, поруч облаштують паркінг. Уздовж оновленої будівлі поліклініки й уздовж до інвент-холу буде відкритий пішохідний простір, що вестиме від вул. Героїв Майдану через парк до студмістечка “Львівської політехніки”. На даху будівлі облаштували терасу, яка буде відкритою для відвідувачів.
Крім цього, для маломобільних груп облаштували ліфт, а верхній поверх – підняли, аби зробити повноцінну мансарду.
Читайте також:
Drozdov & Partners представили проєкт реставрації історичної камʼяниці у Львові
У Львові на місці занедбаного бомбосховища планують збудувати апарт-готель
У Львові планують збудувати перший підземний дворівневий паркінг



