Журнали

PRAGMATIKA.MEDIA. Великий мультиплікатор

#38
лютий 2022

«Великий мультиплікатор» — так ми назвали 38‑й том PRAGMATIKA.MEDIA, який пішов у друкарню за кілька днів до повномасштабного російського вторгнення. Не припускаючи масштаб руйнувань, який чекає на Україну, початок 2022 року ми присвятили аналізу трендів і прогнозів у дизайні, міському плануванні та лайфстайлі. Краще б ми копали окопи.

І все ж. Світ тоді ще обіцяв стати добрішим, світлішим і дбайливішим до тих, хто вразливий. Стати інклюзивним. Креативність залишалася головним акселератором розвитку та чарівним мультиплікатором, що множить вигоди. Нелюдей із їхніми нелюдськими планами у цих прогнозах не було. Можна вважати це прогностичним крешем. Але можна поглянути й по‑іншому.

Так, з урахуванням нової реальності якісь меседжі з лютневих матеріалів зараз зазвучать наївно, але ми б хотіли зберегти їх як зразок нормальності й орієнтир для повернення до звичайного життя з дискусіями про те, що ж робити з міськими заторами та хаотичною забудовою. Як своєрідні двері, що обов’язково розкриються після неминучої перемоги.

745₴

#37
грудень / січень 2021-2022
Деталі
#33
липень / серпень 2021
Деталі
#27
грудень 2020 – січень 2021
Деталі