Про це повідомив заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Мирослав Білецький.
Міст зведуть між селом Біла Церква, що на Закарпатті, та румунським містом Сігету Мармацієй. Він з’єднає дві країни в межах нового пункту пропуску «Біла Церква — Сігету Мармацієй».
За його словами, на суміжній стороні будівельні роботи вже стартували, а зведення мосту планують завершити до кінця 2024 року.
Крім того, уряди Румунії та України підписали меморандум про посилення співробітництва у забезпеченні надійного транзиту українських товарів. Він передбачає розбудову автомобільних пунктів пропуску та під’їзних шляхів до них.
Зокрема, планується звести міст через річку Дунай на українсько-румунському державному кордоні в районі населених пунктів Орлівка та Ісакча.
Читайте також:
У Львові на площі Ринок облаштують “доріжки доступності” для маломобільних груп
