Відповідну петицію зареєстровано на сайті Київради.
Авторка звернення Свєтослава Милорадович вимагає скасувати рішення про передачу земельної ділянки з двориком із воронами на вулиці Рейтарська, 9, під забудову ТОВ “Центр Регіонального Розвитку”.
“Це рішення викликало тривогу серед мешканців міста, адже передача землі з формулюванням “під будівництво…” ставить дворик під безпосередню загрозу забудови, попри будь-які обіцянки нових власників”, – пише Свєтослава.
Авторка петиції зазначає, що забудовник раніше пов’язувався з Вагіфом Алієвим, ексконсулом росії. Як зазначає “Хмарочос”, тепер ним є Дмитро Ароцкер, який раніше входив до наглядової ради компанії “Мандарин Плаза”, співвласником якої також був Алієв.
Свєтослава пояснює, що дворик на Рейтарській є популярним місцем відпочинку для киян і гостей міста.
Тож вона вимагає скасувати рішення Київради, а також змінити цільове призначення ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини, на категорію “землі історико-культурного призначення”.
Читайте також:
Інститут із цінною мозаїкою через суд отримав охоронний договір
Київрада тимчасово зняла з розгляду план будівництва паркінгу біля Пейзажної алеї
У Казахстані відновили мозаїки на будівлі жіночого педуніверситету
