Компанія ОККО розпочала будівництво гірського курорту на Львівщині

Новий гірськолижний курорт GORO Mountain Resort міжнародного формату зʼявиться поблизу сіл Волосянка та Верхня Рожанка Славської ОТГ.

Про це повідомила ОККО Group.

ОККО Group зведе курорт біля гірського масиву Високий Верх на висоті 650 м над рівнем моря. Загальна площа курортного комплексу становитиме майже 1200 га, з яких 360 га заплановано для гірської та лижної інфраструктури, а понад 800 га — для розвитку готельних, комерційних і рекреаційних об’єктів.

Візуалізація: OKKO

На території планують протягом 15 років побудувати 41 лижну трасу завдовжки 75 км зі 342 га засніження, 17,5 км витягів, з яких дві сучасні гондольні канатні дороги та 11 крісельних канатних доріг, а також Welcome- та Mountain-центри.

Візуалізація: OKKO

Тут з’явиться перша в Україні та найдовша гондольна канатна дорога (2,8 км) і найдовша лижна траса (3,8 км). Також буде побудовано 25 готелів на 5500 номерів разом зі спа-зонами, басейнами, ресторанами, дитячими та бізнес-зонами.

Візуалізація: OKKO

Загальні інвестиції у гірський курорт складуть 1,5 млрд доларів. З цієї суми OKKO Group за рахунок власних та кредитних коштів вкладе 500 млн дол., ще 1 мільярд планують залучити від інших інвесторів.

 

 

Читайте також:

Комплекс будинків на природі УЛІС відкрив нову локацію біля Ворохти

У Львові облаштують пішохідний бульвар на проспекті Чорновола

На ВДНГ цієї зими відкриється глемпінг “Намети”