Про це розповів президент компанії Folk Ukraine, яка займається організацією свята, Ігор Добруцький виданню “Інформатор”.
“Ялинка буде 100%, а в нас є й бажання, і досвід, і ті ж генератори — знайдуться, і кошти. Все, що треба для святкування, хоч і мінімального, буде, і традицію збережемо”, — каже Добруцький.
Проте, за його словами, повноцінно втілити ідею вже не вдається. Організатор каже, що поки у Київській міській адміністрації (КМДА) узгоджували питання та готували необхідні дозволи, вже пройшли строки, впродовж яких організатори мали б почати втілювати головні задуми.
Ялинка повинна була б мати власний номер телефону, і навіть IP-адресу, відтак, з нею можна було б “спілкуватися”, передавати побажання й сподівання для всіх українців, розповідає Добруцький, не дивлячись, де вони — на фронті чи в себе вдома. Транслювати їх мали б на фотозоні біля дерева. А ескізи та власні погляди на те, якою мала б бути ялинка, та навіть її іграшки, мали б надати самі діти. Цього не буде через затягування дозволів з КМДА.
Натомість, за словами організатора, новорічна ялинка буде висотою 12-15 метрів, її встановлять до 6 грудня — це традиційна дата. Цьогоріч її планують зробити білого кольору, який символізує біле полотно, життя з чистого листа. Дерево прикрасять небесно блакитними гірляндами — чисте небо над країною.
