Живи більше. Нова концепція житлового комплексу Lucky Land від групи компаній DIM

Наприкінці 2021 року у КВЦ «Парковий» відбулася подвійна прем’єра. Група компаній DIM презентувала широкому загалу оновлену архітектурним бюро archimatika концепцію житлового комплексу Lucky Land у форматі «центр поза центром» (PRAGMATIKA.MEDIA писала про неї у статті «Центр щасливих людей. Як мають розвиватися міста у XXI столітті, щоб витримати конкуренцію» у 34-му томі). Одночасно було представлене нове позиціонування бренду «Живи більше», розроблене TABASCO.

 

Місію, цінності й оновлене позиціонування DIM «Живи більше» емоційно описав у відеозверненні засновник і керівний партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський.

Олександр Насіковський, керівний партнер групи компаній DIM

«Людина унікальна тим, що здатна на творчість. Ми змінюємо все довкола себе. Створюємо нове, інше, народжуємо смисли та форми. Мрійник вигадує, будівельник утілює. Так з’являються будинки, квартали, міста, цивілізації. Ми залишаємо за собою слід. Хтось із бездушних порожніх коробок. Хтось із гарних живих ідей. І ідея завжди перемагає, бо за нею стоїть щось більше.

Я будую не квадратні метри, я будую простір, де люди будуть щасливі. Я запускаю злітні майданчики для планів, відпочинку, комфорту. Тому в проєктах DIM ми приділяємо так багато уваги красі, яка відкриватиметься з вікон, чистій артезіанській воді із власних свердловин, чистому повітрю з вікового лісу поряд і парку з рідкісними рослинами.

Життя — це не кількість років за паспортом, це ті моменти, коли ми були щасливі. А більшу частину життя ми проводимо у своєму домі. І дуже важливо, яким він буде. Умови життя мають працювати на нас, буквально продовжувати нам життя. Ми віримо, що це можливо завдяки якості, екологічності, естетиці. Я пишаюся тим, що і як будує компанія DIM», — сказав Насіковський.

Життя — це не кількість років за паспортом, це ті моменти, коли ми були щасливі. А більшу частину життя ми проводимо у своєму домі. І дуже важливо, яким він буде

Генеральний директор групи компаній DIM Олексій Ревін зазначив, що особливо яскраво нове позиціонування «Живи більше» відображає нова концепція житлового комплексу Lucky Land, створена в партнерстві з архітектурним бюро archimatika.

Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM

«Ми впевнено можемо сказати, що проєкт вийшов справді унікальним, адже нам вдалося поєднати все й навіть більше з того, чого сьогодні потребує сучасна людина для комфортного життя. Тут ідеться як про архітектурні рішення самих будинків, в основу яких покладена містобудівна парадигма київського Хрещатика та Майдану Незалежності, про каскадну поверховість, різноплановість будівель і використання сучасних та ексклюзивних елементів декору, так і про соціальний складник.

Територія житлового комплексу буде наповнена різноманітною інфраструктурою — від магазинів і сервісів до культурних центрів, алей для прогулянок, місць для занять спортом і відпочинку, які будуть інтегровані до наявного ландшафту лісової зони. І все це буде доступним усім киянам», — повідомив Ревін.

Проєкт вийшов дійсно унікальним, адже нам вдалося поєднати все й навіть більше з того, чого сьогодні потребує сучасна людина для комфортного життя

Співробітники департаменту маркетингу

Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM, Ірина Михальова, директорка з маркетингу групи компаній DIM, Наталія Городицька, директорка департаменту девелопменту групи компаній DIM, та Віталій Савчихін, заступник генерального директора групи компаній DIM

Докладніше про концепцію регіонального центру Lucky Land розповів її автор, співзасновник archimatika Олександр Попов. Проєкт Lucky Land передбачає створення на 35 га у Святошинському районі Києва шести кварталів із 23 житловими будинками висотністю від 9 до 26 поверхів. Загалом у Lucky Land знайдуть улюблений дім 10–12 тис. мешканців. Для машин запроєктовані підземні та наземні паркінги.

Дугоподібний парк-променад із максимумом функцій навколо школи-суспільного центру

«Щоб створити гармонійний баланс між приватним і громадським, у Lucky Land ми робимо напівприватний простір для мешканців усередині кварталів і відкриті вулиці, доступний усім периметр. Таким чином створюємо повноцінне міське середовище», — повідомив Олександр Попов. Ядром Lucky Land стане будівля школи — суспільного центру для всіх мешканців кварталів із сучасним технологічним конференц-залом, майданчиками та залами для занять спортом, а також парком публічного використання.

Олександр Попов, співзасновник archimatika, автор концепції регіонального центру Lucky Land

«Школа стане справжнім суспільним центром, орієнтованим на найрізноманітніші види активностей. Для проведення заходів у спортивному ядрі та конференц-залі передбачені окремі входи, не через класи», — розповів Попов. У комплексі передбачено два лінійні парки: з акцентом на спортивний відпочинок — уздовж лісу, що межує з ділянкою Lucky Land, та променаду з максимумом функцій навколо школи — суспільного центру.

До «шкільного» парку-променаду будуть звернені парадні фасади житлових будинків, де на перших поверхах розмістяться кав’ярні, магазини, ветклініки, банки, поштові відділення, коворкінги та багато іншого. Пропонуються найрізноманітніші планування 1–4‑кімнатних квартир плюс видові пентхауси. Як розповів Попов, з урахуванням сучасних вимог збільшено пропозицію відкритих балконів і терас. Lucky Land стане інклюзивним і «розумним», екологічним та естетичним.

Школа стане справжнім суспільним центром, орієнтованим на найрізноманітніші види активностей. Для проведення заходів у спортивному ядрі та конференц-залі передбачені окремі входи, не через класи

«Ми зберемо тут усі найкращі елементи, які можна втілити: використання сонячних батарей для вуличного освітлення, локальна котельня як оптимальний варіант із погляду екології та економії ресурсів і багато іншого. Розглядаємо створення на території озера, куди скидатиметься дощова вода, а довкола облаштуємо сквер — і це буде елементом якісного середовища. Ми повернемо Києву глазуровану кераміку на фасадах. Це класний, природний, гарний, емоційний матеріал. Ми радіємо йому на Хрещатику, тепер зможемо насолоджуватись таким рішенням і в Lucky Land», — навів приклади Попов.

Партнер і креативний директор агентства TABASCO Олександр Смирнов підкреслив, що нове позиціонування дуже коротко формулюється в слогані «Живи більше», який відображає те, якою дійсно має бути справжня нерухомість.

Олександр Смирнов, партнер і креативний директор агентства TABASCО

«У новому флайті комунікації для DIM ми хотіли сказати про те, що одне правильне рішення може змінити все життя. Купуючи нерухомість DIM, ти отримуєш цілу екосистему: широку інфраструктуру, безпеку, близькість природи та стан гармонії. Це дійсно те саме правильне рішення, яке здатне змінити ваше життя на краще», — розповів Смирнов.

На фасадах Lucky Land використовуватиметься глазурована кераміка

Генеральний директор групи компаній DIM Олексій Ревін зазначив, що оновлена концепція житлового комплексу Lucky Land стала першим масштабним прикладом реалізації ідеї «Живи більше», але в цілому нею будуть пронизані всі без винятку комплекси DIM.

Кожен квадратний метр житлового та суспільного простору — це поєднання екологічності, продуманості та комфорту. Більше того, це сенс життя та роботи великої команди однодумців, об’єднаних спільною метою

«Кожен квадратний метр житлового та суспільного простору — це поєднання екологічності, продуманості та комфорту. Більше того, це сенс життя та роботи великої команди однодумців, об’єднаних спільною метою.

«Живи більше» — це заклик до людей, які стали щасливими власниками квартир у проєктах групи компаній DIM, і до тих, хто сьогодні шукає нове житло. Хочете більше свіжого повітря, більше якісної води, більше позитивних вражень і емоцій? Тоді вам сюди — в житлові проєкти, де створюється дім, до якого хочеться повертатися, яким хочеться пишатися і в якому хочеться жити більше!» — додав Олексій.