За склом. Вітрини Kredence від ELIO HOME

/ Дизайн /

Створювати можливості для формування цілісного простору — основа філософії ELIO HOME. Компанія розробляє рішення, що дозволяють об'єднати всі предмети меблів і декоративні оздоблення у єдиний гармонійний інтер'єрний ансамбль. Системи зберігання, кухні, двері, перегородки, стінові панелі та меблі стають елементами загальної композиції.

У 2021 році арсенал ELIO HOME поповнився лінійкою Kredence: це системи зберігання, оформлені елегантними скляними фасадами. Легкі та прозорі, такі об’єкти не перевантажують простір і вписуються в будь-який інтер’єр — від класики до мінімалізму.

Універсальні Kredence і у використанні. Вони підійдуть для вітальні, їдальні, гардеробної зони чи кабінету. За склом добрий вигляд матимуть улюблені книги чи колекція вин, святковий посуд або кришталевий флакон парфумів. При цьому будь-який предмет, поміщений усередину, сам стає привабливим артоб’єктом. Це відчуття посилюється завдяки декоративному підсвічуванню.

ELIO. Дизайн, що не має дрібниць

Зовнішня простота Kredence приховує в собі технологічність і бездоганну точність у деталях. Зварний алюмінієвий каркас на чотирьох точках опори забезпечує виробу стійкість. Приховані кріплення полиць і дверей фасаду підтримують відчуття чистоти та ясності форми.

Усі стики скла та каркаса виконані в одній площині, скляні торці пофарбовані й оброблені — вони мають невеликий радіус заокруглення, що одночасно працює на безпеку та естетику. На етапі проєктування у виріб можна внести елемент індивідуалізації — обрати різні типи скла, шпону чи фарбування для комбінації полиць, фасадів і топу.