Історія японської гравюри розповідає, що робота над твором складалася з трьох етапів: виконання малюнка, створення відбитка на дерев’яній основі та нанесення фарби на форму з подальшим відображенням гравюри на особливому папері. Якість результату залежала від трьох майстрів: художника, різьбяра та друкаря.
Компанія VEKA Ukraine розробила обрамлення для робіт японських художників, які були представлені на вечорі

Історія японської гравюри розповідає, що робота над твором складалася з трьох етапів: виконання малюнка, створення відбитка на дерев’яній основі та нанесення фарби на форму з подальшим відображенням гравюри на особливому папері
Тематичний вечір для архітекторів, дизайнерів та урбаністів у Львові, присвячений японському мистецтву, також складався з трьох частин. В організації заходу брали участь три сторони.
Головний редактор архітектурного журналу PRAGMATIKA.MEDIA Костянтин Ковшевацький поділився глибоким захопленням японською гравюрою та продемонстрував гостям частину своєї колекції.
Українські представники міжнародної компанії з виробництва профілів для віконних і дверних систем VEKA Дмитро Фірсов та Сергій Губка розповіли, як за допомогою сучасних технологій можна грамотно оформлювати витвори мистецтва, дбаючи про їх збереження. Роботи японських майстрів, представлені на вечорі, були поміщені у сконструйовані компанією обрамлення.
Дмитро Фірсов і Сергій Губка розповіли про оформлення витворів мистецтва за допомогою сучасних технологій

Архітектор і художник Нікіта Власов провів для глядачів артперформанс: на очах публіки народилася картина в синтетичній техніці, натхненій японською сумі-е

Мар’ян Кардаш (проєкт contest.com.ua), Тарас Зінченко (Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа») та Ірина Паракуда (Double I Group)
Архітектор і художник Нікіта Власов провів для глядачів артперформанс: на очах публіки народилася картина в синтетичній техніці, натхненій японською сумі-е. Цей вид живопису японці запозичили з культури Китаю в XIV ст. Експресія монохромних лаконічних композицій Нікіти Власова — данина поваги східним традиціям і вираження власної внутрішньої свободи, а туш для художника — особлива мова й унікальний інструмент для філософської медитативної творчості.