V-Zug. Презентація Excellence Line у салоні «Проект 900»

/ Дизайн /

22 липня в київському салоні «Проект 900» відбулася презентація нової колекції Excellence Line побутової техніки від швейцарського бренду V-ZUG. У новій лінійці виробники реалізували ще більше опцій для готування їжі, подбавши при цьому про простоту керування налаштуваннями. Під час заходу гості змогли не лише оцінити дизайн представленої лінійки обладнання, а й переконатися в якості страв, приготованих «з-під ножа» талановитим бренд-шефом.

Компанія V-ZUG із 1913 р. працює над спрощенням домашньої праці й не зупиняється в цьому напрямі. У презентованій серії Excellence Line відображені новітні розробки бренду.

Дизайн техніки став іще більш лаконічним. На користь чистоті форми виробники додали опцію AutoDoor — тепер від використання ручки можна відмовитися зовсім.

Вечір із презентацією нової колекції від V-ZUG зібрав київських архітекторів і дизайнерів

Олег Михайленко, засновник корпорації MIRS; Ірина Шопа, СЕО PRAGMATIKA.MEDIA; Костянтин Ковшевацький, головний редактор PRAGMATIKA.MEDIA

Антон Поліщук

Ірина Путиловська і Антон Манішин

Христина Тульчинська, Олексій Биков, Тамара Картозія, Зоя Хакбаз, Яна Сторожук

Христина Тульчинська, PR-менеджер та івент-менеджер корпорації MIRS

Ольга Беспечна

Олексій Бреус

У новій лінійці з’являється адаптивність. Глянцева поверхня зовнішньої панелі, оформленої в чорному або ж платиновому кольорі, має ефект дзеркала й дає змогу «розчинити» техніку в інтер’єрі, органічно вписавши її до будь-якого простору. Стандартизація дизайну допомагає архітекторам і дизайнерам створювати цілісну композицію. Вбудовані прилади можуть бути виконані у двох варіантах висоти: 450 і 600 мм із панеллю керування одного розміру, таким чином їх можна комбінувати в горизонтальні чи вертикальні лінії.

Excellence Line — це нові технології, зручні опції й адаптивний дизайн

Тепер про функції. Техніка стала зручнішою. Усі духові шафи отримали додаткову led-підсвітку. Серед нових опцій — іще більше сценаріїв для готування. Вони відображаються на великому сенсорному екрані у формі сюжетів, як на інтерфейсі смартфона. А завдяки вбудованому в дисплей регулятору CircleSlider можна налаштовувати й відслідковувати статус приготування страв протягом усього процесу.

Ольга Міща, Антон Манішин і Лара Герман

Катерина Куз

Сергій Вапняр, бренд-менеджер V-ZUG, Олена Зайкова, керівник відділу ПММ ПТ MIRS, Ольга Міща, Лара Герман

Олег Чешик, бренд-шеф V-ZUG в Україні

Герман Волга та Олена Фатєєва

Марія Глазунова

У рамках презентації Excellence Line гості змогли не лише дізнатися про інновації та наочно оцінити естетику нової кухонної техніки, а й насолодитися результатом її роботи. Частування готував бренд-шеф V-ZUG Олег Чешик.

 

/Матеріал опублікований на сторінках #33 тому PRAGMATIKA.MEDIA/