Українські мавки в Парижі. YALANZHI OBJECTS презентував колекцію світла на міжнародній виставці

/ Декор /

Український бренд предметного дизайну YALANZHI OBJECTS представив нову колекцію мінімалістичних підвісних світильників Mavka на престижній виставці Maison&Objet. Вона тривала з 8 по 12 вересня у Парижі.

За повір’ями, мавки — це чарівні лісові істоти. Гарні дівчата з довгим зеленим волоссям, подібні до русалок. Це душі, що блукали горами, висаджували квіти й танцювали під місячним світлом.

“Надихаючись народними міфами, ми взяли за основу цей образ, зосереджуючись на двох його особливостях. Наші мавки, як і їхні стародавні прародительки, нерозривно пов’язані з лісом і отримують чарівні сили з заходом сонця — створюють затишне освітлення уночі. Фактурою ж подібні до кори дерева, що дарує приємні тактильні відчуття”, — розповідає засновниця бренду, художниця та дизайнерка Юлія Яланжи.

Фото: YALANZHI OBJECTS

Фото: YALANZHI OBJECTS

Усі предмети колекції створені руками з вторинної сировини природного походження — переробленого паперу. 

Колекція Mavka була представлена на стенді J24-K23, Hall 5A, Craft sector. Вона продовжила візію бренду YALANZHI OBJECTS — екологічний дизайн і відродження автентичного українського ремесла. 

Компанія була заснована у 2017-му році Юлією Яланжи та її чоловіком Євгеном Мельниченко. YALANZHI OBJECTS — це предмети на межі мистецтва та дизайну, утилітарність яких обумовлена ​​міцністю, легкістю виробів і можливістю трансформації композицій завдяки їхнім модульним конструкціям. 

Фото: YALANZHI OBJECTS

Maison&Objet — масштабна французька виставка дизайну інтер’єру. Проводиться двічі на рік і є одним із трьох найважливіших європейських заходів у сфері дизайну інтер’єру.  

Handicraft Chamber of Ukraine, партнер Crafting Europe від України, номінувала випускників Школи крафтовиків CBMS для участі у Maison&Objet.

 

 

Читайте також

Український бренд YALANZHI OBJECTS випустив колекцію новорічних прикрас зі вторсировини

Фінські дизайнери використовують очерет для створення текстильних виробів

Нью-Йорк повернув Італії поцуплені витвори мистецтва на $19 млн