У Мінкульті розповіли, коли почнуть зводити Музей Революції Гідності та назвали вартість проєкту

Будівництво Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності планують розпочати восени 2022 року.

Для зведення культурно-освітнього закладу обрали ділянку, щодо якої немає ніяких арештів. Влітку тут проведуть роботи з облаштування території для подальшого будівництва.

Про це заявив під час брифінгу міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та повідомив на фейсбук-сторінці заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Екстер’єр майбутнього Музею Революції Гідності. Візуалізація: Kleihues + Kleihues

Як раніше писало PRAGMATIKA.MEDIA, у 2018 році конкурс на кращу пропозицію будівництва виграв проєкт під назвою “Штурм пагорба” німецької компанії Kleihues + Kleihues.

У 2021 році архітектурне бюро безоплатно передало Україні авторські права на його реалізацію. 

Читайте також: Объявлен победитель архитектурного конкурса проекта Музея Революции Достоинства

Інтер’єр виставкових залів. Візуалізація: Kleihues + Kleihues

У новому музеї площею понад 25 тисяч квадратних метрів, окрім основних експозицій, хочуть розташувати дитячий музей, освітній центр та кінозал, розрахований на 600 осіб.

Концепція проєкту “Штурм пагорба”. Зображення: maidanmuseum.org

Наразі спеціалісти працюють над проєктно-кошторисною документацією. Вартість проєкту становить 50 мільйонів гривень – ці кошти закладені в бюджет на 2022 рік.

До слова, на весь процес будівництва витратять близько одного мільярда гривень. Будівництво Музею Революції Гідності планують закінчити до кінця 2023 року.

 

 

Читайте також

У Миколаєві з’явиться інноваційний квартал, спроєктований Drozdov & Partners

У Софії Київській реставрують горельєфне панно “Місто на семи пагорбах”

Капремонт Хрещатика обійдеться у 740 мільйонів гривень: що змінять