Міжнародний фотографічний ярмарок PHOTO KYIV 2020 відбудеться онлайн

PHOTO KYIV – головна щорічна подія в сфері мистецтва, що присвячена фотографії, відбуватиметься онлайн з 2 до 20 грудня 2020. Перехід в онлайн формат надає нові можливості як для галерей та незалежних фотографів, так і для партнерів PHOTO KYIV.

Необмежена кількість відвідувачів з усього світу має можливість потрапити на ярмарок безпечно для здоров’я, не порушуючи соціальну дистанцію. Завдяки онлайн-платформі PHOTO KYIV актуальне фотографічне мистецтво завжди у вас у руках. Це дуже спрощує механізм покупки для тих, хто не любить гаяти час на балачки. Ярмарок буде працювати цілодобово, а це означає, що поціновувачі фотографії зможуть відвідати віртуальні стенди у будь-який зручний час на сайті фестивалю https://photokyivfair.com/.

Lera Dopirchuk. The void. PHOTO KYIV 2020

The void, Лера Допірчук

Fragment. PHOTO KYIV 2020

Fragment, Олександра Зборовська

Etretat PHOTO KYIV 2020

Etretat, Дмитро Богачук

В цьому році фотографічний ярмарок пройде на платформі Pangram. Це мистецький онлайн-простір, в якому PhotoKyiv презентуватимуть фотографії авторів з України, Германії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Польщі та Бельгії. А також, будуть представлені віртуальні стенди галерей: Apart11, 5.6, Maria Claudia Réseau d’Art, NewNow Gallery, Київська Школа Фотографії, MYPH, MSG ART SPACE, ABRAMOVYCH.ART, Галерея Карась.

Крім виставкової програми, PHOTO KYIV презентує 3 спецпроекти. Фокус двох з них – в об’єктиві жінки, це “Women’s eye” (кураторка Кароль Глозе-Піду) та перший груповий проект Організації Жінок Фотографинь України (кураторка Анна Мельникова). Це стало можливим завдяки підтримці Посольства Швейцарії в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві. Ще один спецпроект присвячений пам’яті видатного українського фотографа Віктора Марущенка.

The Ideal Woman Secretary

The Ideal Woman Secretary, Кортні Рой

The Truth is in the soil

The Truth is in the soil, Іоанна Сакелларакі

Завдяки підтримці Посольства Швейцарії в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччина також планується освітня програма, яка включає лекції в реальному часі в форматі відеоконференцій, дискусії та презентації фотокниг.

Програма PHOTO KYIV 2020 буде насиченою, тому плануйте свій графік, щоб успішно поповнити або почати арт-колекцію актуальним фотографічним мистецтвом від 100 евро, відібраним експертною комісією PHOTO KYIV 2020.

Відвідати подію тепер можна безкоштовно.

З повною програмою PHOTO KYIV 2020 можна ознайомитися на сайті  https://photokyivfair.com/.

White profile

White profile, Євген Самученко

Сomposition3

Сomposition3, Ольга Волянська

Читайте також:

Сокрытый лик города. Когнитивная перцепция “неинтересного” в объективе Дэвида Барда

Take a photo! Зачем Киеву селфи-архитектура и public art