Photo Kyiv 2020: круглий стіл «Мистецтво та нові технології»

/ Арт /

Вже сьогодні о 14:00 за київським часом розпочнеться круглий стіл «Мистецтво та нові технології» у рамках фотографічного ярмарку Photo Kyiv 2020.

Пандемія внесла колосальні зміни на ринок мистецтва та спосіб його роботи. Художники, колекціонери, галереї, аукціони та виставки мистецтв знайшли свій притулок в Інтернеті, і 2020 рік тепер називають Роком Великої цифрової зміни.

Але чи те саме стосувалося ринку фотомистецтва? Що було найбільшим викликом для фотографів та галерей, що працюють із фотографією як носієм? Як збільшення продажів цифрового мистецтва вплинуло на фотографію? Хто були покупцями фотомистецтва в 2020 році: новачки на ринку, тисячоліття, Gen Z чи досвідчені колекціонери?

Також значне зростання уваги колекціонерів до ринків, що розвиваються, і зокрема українського, дає митцям унікальну можливість показати свій художній рівень. Що Україна може запропонувати ринку фотомистецтва, наскільки широкі її людські, мистецькі та технологічні цінності?

Учасники круглого столу обговорять рівень прийняття технологій на ринку фотомистецтва, поділяться своїми застереженнями та дадуть прогнози на основі досвіду 2020 року.

Доповідачі:

  • Анна Савицька – художній керівник Photo Kyiv;
  • Кетрін Лейтенеггер – швейцарський художник, що працює з новими технологіями;
  • Ерік Шлоссер – художній керівник Тбіліського мистецького ярмарку та дилер мистецтв, колекціонер;
  • Катрін Нідермайер – німецький художник, що працює з новими технологіями;
  • Катерина Рай – співзасновник платформи Pangram;
  • Свен Айзенхут – директор-засновник PhotoBasel Art Fair.

Модератор – Денис Бєлькевич – економіст у галузі мистецтва, професійний менеджер культурних проєктів, консультант з питань інвестицій та управління предметами мистецтва, управління приватними колекціями, засновник блогу Artfinex Art Finance.

Долучитися до трансляції можна буде на сторінці Photo Kyiv у Facebook.

Освітня програма стала можливою завдяки підтримці Посольства Швейцарії в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві.
PHOTO KYIV – головна щорічна подія в сфері мистецтва, що присвячена фотографії, відбувається онлайн з 2 до 20 грудня 2020.