Острівна країна Тувалу створить свою цифрову копію на випадок затоплення

/ Світ /

Влада Тувалу оголосила, що планує створити цифрову версію країни, оскільки підвищення рівня моря загрожує повністю затопити крихітну тихоокеанську острівну державу.

Таким чином, країна зможе зберегти свою історію та культуру, пише Reuters.

«Наша земля, наш океан, наша культура є найціннішим надбанням народу, і щоб захистити їх від шкоди, незалежно від того, що відбувається у фізичному світі, ми перемістимо їх у хмарне сховище», — заявив міністр закордонних справ Тувалу Саймон Кофе під час кліматичного саміту.

«Настав час шукати альтернативні рішення для виживання країни»

Тувалу стане першою країною, яка відтворить себе в метавсесвіті. Утім, влада тамтешня країни досвід Сеула і острівної держави Барбадос, які минулого року заявили, що увійдуть у метавсесвіт, щоб надавати адміністративні та консульські послуги.

Рік тому під час саміту Кофе вже звертав увагу на кліматичні зміни, що загрожують його країні. Свій виступ він провів, стоячи по коліна у воді.

Фото: Ministry of Justice, Communication and Foreign Affairs, Tuvalu Government / Facebook.com

Тувалу – це група з дев’яти островів, що розташовані між Австралією та Гавайями. У ній проживає близько 12 тисяч осіб. Держава вже давно страждає через зміни клімату. Під час припливу під водою опиняється близько 40% столичного округу. За прогнозами, до кінця століття вся країна опиниться під водою.

Кофе сказав, що сподівається, що створення цифрової нації дозволить Тувалу продовжувати функціонувати як державі, навіть якщо вона повністю зануриться у воду.

 

 

Читайте також:

Бельгія спорудить перший у світі штучний енергоострів у Північному морі

«Екологічний і моральний злочин». Урбаніст розкритикував проєкт вертикального міста The LINE в Саудівській Аравії

Війна в Україні прискорить перехід до зеленої енергетики – дослідження