Офіційно: у Празі з’явиться вулиця Українських героїв та міст імені Віталія Скакуна

/ Події /

24 березня міська рада Праги ухвалила рішення про те, що частину вулиці Коруновачні (Korunovační) перейменують на вулицю Українських героїв (Ukrajinských hrdinů). А розташований поруч міст через залізничні колії названий на честь українського героя війни Віталія Скакуна, який ціною власного життя підірвав міст у Херсоні, щоб завадити просуванню російських військ.

Це рішення схвалила також Топографічна комісія муніципалітету чеської столиці. Перейменування вулиці не завдасть жителям Праги жодних бюрократичних проблем. На вулиці Українських героїв немає житлових будівель. Там розташована лише одна установа, якій відтепер доведеться змінити свою юридичну адресу – це посольство РФ.

«У безпосередній близькості від посольства росії, ніхто не проживає, тому рішення не викличе жодних адміністративних проблем, наприклад, через необхідність обміну великої кількості посвідчень особи», — повідомив мер Праги Зденек Гржиб

Влада та жителі Праги всіма можливими способами висловлюють підтримку Україні

Гігантський прапор України у Летенських садах Праги

Тепер дипломати росії опинилися у справжній топографічній облозі, оскільки вікна посольства, розташованого на вулиці Українських героїв, виходять на площу Бориса Нємцова, а променад у прилеглому парку носить ім’я Ганни Політковської.

 

 

Читайте також