На Київщині збираються запустити проєкт із екологічної переробки будівельного сміття

/ Технології /

Для його реалізації уже долучили ізраїльських інвесторів. 

Про це повідомляє голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк. Йдеться про наміри відомої компанії з Ізраїлю GreenMix інвестувати у зведення заводу з екологічної переробки будівельного сміття. Окрім того, є домовленості щодо демонтування зруйнованих під час бойових дій багатоповерхівок у передмісті Києва.

“Я запросила керівництво компанії до Бучі, щоб наші ізраїльські партнери на власні очі побачили обсяг руйнувань та оцінили можливість утилізації мільйонів тонн будівельних відходів. Цей проєкт може стати основою для зміни філософії з переробки будівельного сміття в Україні, а деокупована Київська область – стати пілотним проєктом в Україні”, – сказала Шуляк.

Джерело фото: Анатолій Федорук

До слова, тільки в Бучанській громаді налічують понад 2 млн тонн будівельного сміття, а місцева влада не в змозі самостійно розв’язати цю проблему.

“В процесі переробки будівельне сміття стане будівельним матеріалом для відбудови зруйнованих міст. Це новітня технологія, якої досі не було в Україні”, – додає голова партії “Слуга Народу”.

Нині здійснюють напрацювання дорожньої карти проєкту, а компанія-партнерка готова за власні кошти постачати необхідне обладнання та невдовзі розпочати роботи у Київській області.

 

 

Читайте також

Фінляндія допомагатиме з відбудовою Чернігівщини

Деокупована Бородянка на Київщині шукає архітекторів

На Закарпатті збираються створити найпотужніше виробництво солі в Україні