Мешканці зруйнованого ракетою будинку у Києві почали його відновлювати власними силами

/ Події /

Власники квартир у будинку, який зазнав значних пошкоджень унаслідок авіаобстрілу 26 лютого, вирішили відбудувати його власноруч.

Про це розповіла мешканка багатоповерхівки Юлія Романовська в фейсбуці.

“Це мій! Його знає весь світ. Зараз він непридатний до життя. Ми розуміємо, що у Держави не вистачає коштів на все. Але мешканці хочуть повернутися додому”, – ділиться авторка допису.

У будинку мешкає близько 400 людей. Спільними силами вони розібрали завали та підсилили зруйновані поверхи, аби уникнути обвалу в майбутньому. На це жителі витратили близько 1,5 мільйона гривень.

Будинок на проспекті Лобановського в Києві став однією з перших цілей цивільної інфраструктури для російських ракет. Фото: Юлія Романовська

Наступним кроком буде відновлення цілісності житлової споруди. Конструктори, які проєктували дім, підтвердили, що його можна врятувати. За словами жінки, відбудувати зовнішні стіни та відновити інженерні комунікації необхідно до настання опалювального сезону. 

Нині громада зібрала кошти на перший етап робіт та створила благодійний фонд, внески з якого вони будуть залучати на реконструкцію будівлі.

Для того, аби здійснити задумане, люди просять усіх небайдужих допомогти фінансово. Це можна зробити за посиланням.

 

 

Читайте також

На Запоріжчині ворожими снарядами знищено маєток меноніта Йохана Янцена

У Бородянці планують відновити палац культури імені Тараса Шевченка. Оголошено збір коштів

На Львівщині для переселенців збудують ЖК із відпочинковою та спортивною інфраструктурою