Проєкт ресторану від Шигеру Бана демонструє один із найбільших солом’яних дахів Японії

Посеред природних ландшафтів японського міста Аваджі завершили будівництво закладу харчування, який виконаний лише з екологічних матеріалів.

Найхарактернішим елементом цієї споруди став дах, який в архстудії ознаменували “одним із найбільших солом’яних дахів у Японії”, пише Designboom.

Солом’яний дах ресторану є абсолютно водонепроникним. Фото: Kusa Kanmuri

Будівлю звели за проєктом Shigeru Ban Architects. Для гармонійної взаємодії із природою її виконали у традиційному японському стилі, що зазвичай властивий домівкам фермерів. 

Екстер’єр закладу харчування. Фото: Kusa Kanmuri

На паперових колонах, створених за авторською технологією, Шигеру Бан залишив свій підпис. Фото: Kusa Kanmuri

Масивний солом’яний дах архітектори розробили в співпраці з майстром із солом’яного покриття Ікуєю Сагарою. Опорою для покрівлі слугує сітчастий архітектурний скелет із картонної труби та бамбука. Його виконали за прикладом авторської розробки Шигеру Бана, яка після повномасштабного вторгнення росії на територію України знайшла застосування під час облаштування тимчасових притулків для біженців. 

Вхідна група. Фото: Kusa Kanmuri

Споруда виконана у вигляді напівкритої тераси. Фото: Kusa Kanmuri

Інтер’єр ресторану. Фото: Kusa Kanmuri

Фасади ресторану створили із дерева. Зі спеціальних отворів на ньому можна поглянути на інтер’єр, в якому також домінує гібридна структура з паперових труб і деревини. Ґратчастий каркас, за задумом, дозволяє інтер’єру дихати, а завдяки відкритому розташуванню та водопроникній стелі ресторан може мати функцію музичного залу.

 

 

Читайте також

У США продають одну з найвідоміших будівель Френка Ллойда Райта

Як один із кращих архітекторів світу облаштовує притулки для українських біженців – фото

У Китаї колишні промислові печі для вапняку перетворили на геомузей