Українська компанія Expolight разом із нідерландськими архітекторами створить спільний проєкт у Грузії

Мова йде про TBC Forum - нової штаб-квартири TBC Bank, розташованої у Тбілісі.

Українська компанія Expolight підписала договір про реалізацію проєкту з голландською командою UNStudio. У співпраці з міжнародними архітекторами вони створять медійну підсвітку споруди по всьому її периметру. 

TBC Forum, спроєктований UNStudio, матиме світлові фасади від Expolight. Візуалізація: Luxigon, Aand3

Будівля матиме надпотужні кастомні світильники, виготовлені за новими стандартами. Візуалізація: Luxigon, Aand3

Попри те, що проєкт освітлення технологічно складний, архітекторам вдалось вперше у світі розробити жорсткі радіальні медіасмуги з “колосальною” роздільною здатністю – ці кастомні світильники виконані за новим протоколом управління, відеокартами та прошивками, що дають змогу максимізувати швидкість передачі даних та частоту оновлення FPS.

Проєкт Expolight передбачає відкриття найкращого виду споруди з висоти людського зросту. Візуалізація: Expolight

Функції освітлення фасадів. Візуалізація: Expolight

“Навіть керамічні зовнішні сонцезахисні панелі виготовляються у Німеччині індивідуально під наші світильники… Додаткова складність у тому, що більшість сонцезахисних панелей радіальні та трьох різних радіусів. Довелося поламати голову і німцям-виробникам кераміки, як зробити радіальні панелі”, – ділиться керівник Expolight.

Частина команди на будівництві об’єкта. Фото: Микола Каблука

Відтак географія поточних проєктів Expolight у різних містах світу, серед яких – Нью-Йорк, Дубай, Балі, Єреван, Вільнюс та Лондон, поповнилась на ще один. Попри війну команда продовжує працювати.

“Так, зараз є складнощі з виїздом за кордон чоловіків з нашої команди, але нас страхує жіноча половина, яка виїжджає на об’єкти та працює на рівні потужно та завзято. Ми намагаємось знаходити вихід з різних складних ситуацій, продовжуємо працювати над міжнародними проєктами та доводити, що українці — працьовита та незламна нація”.

Над цією розробкою українські фахівці з освітлення працювали разом із місцевим виробником Domus Aluminium, конструкторним бюро Priedeman та іспанськими колегами з LDC.

 

 

Читайте також

Крісло Play від українського виробника меблів woo підкорило відвідувачів Maison&Objet Paris

Через економію енергію Париж зменшить освітлення Ейфелевої вежі

Українські мавки в Парижі. YALANZHI OBJECTS презентував колекцію світла на міжнародній виставці