«DDW 2018. Як це було?» в Prostir86

В минувшую пятницу в пространстве дизайн-платформы по развитию и поддержке украинского дизайна Prostir86 состоялось мероприятие «DDW 2018. Як це було?», посвященное участию творческих украинцев в международном фестивале Dutch Design Week 2018, прошедшем с 20-го по 28 октября в голландском Эйндховене.

Уже второй год подряд отечественная команда участвует в Голландской Неделе Дизайна. В проекте под девизом MODERN_ISM приняли участие 17 креаторов во главе с кураторами архитектором Ольгой Богдановой, дизайнером Екатериной Соколовой, арт-менеджером Еленой Оранской и графическим дизайнером Аленой Соломадиной.

Более 100 гостей смогли познакомиться с участниками, а также услышать их мнения о голландском фестивале, сложностях подготовки и приятных моментах события.

Ольга Богданова отметила, что в этом году проект был особенно успешен и она ощущает качественные изменения в понимании дизайна украинцами: «Ми не обирали легкий шлях – досить багато робіт дизайнерів початково були лише концептами. Але ми пішли на ризик і взяли у розробку ці проекти, що врешті решт дало свій результат – дизайн став більш усвідомленим і ми всі трішки більше наблизились до світового розуміння терміну sustainable-дизайну».

СЕО дизайн-платформы Prostir86 Дарья Игнатьева поделилась подробностми об участии в фестивале: «Стенд був встановлений в тій самій локації, що й у 2017 році. Це було дуже важливо для нас, адже це місце затишне, комфортне і знаходиться безпосередньо в центрі міста. Завдяки такому розташуванню наш стенд відвідало багато гостей заходу, серед яких були й імениті голландці – урбаніст Кейс Донкерс, дизайнер Піт Хейн Ейк та архітектор Фулко Трефферз. Прийшов також нідерландський футболіст Евген Левченко з дружиною. Загалом атмосфера цього року була не лише творчою, але й по справжньому дружною».

«Відмічу, що на фоні всіх дослідницьких проектів, до яких схильні голландські дизайнери, наші готові предмети приваблювали гостей фестивалю. Я не одноразово чула від них, що у нас дуже естетично привабливий стенд. У багатьох з авторів придбали їх предмети», – подытожила Катерина Соколова.

Теги
Київ