15 українських меблевих фабрик взяли участь у виставці M.O.W.-2022 у Німеччині

/ Дизайн /

Попередньо підприємці заключили з новими партнерами контракти на суму понад $1 200 000.

Із 18 по 22 вересня 2022 року національний стенд Furniture of Ukraine приймав відвідувачів на виставці M.O.W.-2022 у Німеччині. Експозицію п’ятнадцяти українських меблевих фабрик відвідали гості з Німеччини, Польщі, Румунії, Молдови, Данії, Бельгії, Нідерландів, Франції, США, ОАЕ, Ізраїлю, Албанії й  інших країн.

Учасниками національного стенду були такі меблеві фабрики: MIRT, TOKABO, MERX, Budzirka, MIMI, KLen, MEBUS, WOODSUN, CUBUS, Woodbrand, BST wood, Azzare, TURETSKIY, LЕVEL та Pavlyk.

Зображення: Українська Асоціація Меблевиків

Зображення: Українська Асоціація Меблевиків

Виставка M.O.W. – це бізнес-захід, під час якого компанії можуть знайти партнерів для співпраці серед представників закупівельних союзів, торговельних асоціацій, власників меблевих магазинів, DIY мереж та компаній, що займаються оздобленням та комплектацією приміщень. 

Серед брендів, з якими зустрічалися українські меблевиробники, були Agata, Jysk, TJX, Danube, Relita, Mio AB, Wissmann Group тощо. Попередньо сума нових контрактів протягом найближчого року становить більше $1 200 000. 

Фото: TOKABO

Отримання послуг з пошуку оптових покупців українських меблів стало можливим завдяки активному сприянню та підтримці Раді експортерів та інвесторів при МЗС України, Генеральному консульству України в Дюссельдорфі, ДУ “Офіс розвитку підприємництва та експорту”, Рівненській ОВА, Торгово-промисловій палаті України та Київській ТПП. Окрему подяку за підтримку висловлюють партнеру зони переговорів на стенді компанії Клейберіт-Україна.

  • Розробка дизайну – Дмитро Новіков.
  • Конструкторська документація та виготовлення стенду – Azzare.
  • Юридичний супровід – адвокат Михайло Гончарук, Honcharuk & Partners law firm.
  • Вирішення питань з логістики – Ріотранс та Руслан Шмаков.
  • Організатор національних стендів меблевиків Furniture of Ukraine Business Expo – Українська Асоціація Меблевиків.

Зображення: Українська Асоціація Меблевиків

Фото: TOKABO

До слова, від початку повномасштабного вторгнення національні стенди Furniture of Ukraine вже було представлено на виставках в Познані (Польща), Дубаї (ОАЕ), Мілані (Італія) та Бад-Зальцуфлені (Німеччина), де взяли участь понад 50 українських меблевиробників.

 

 

Читайте також

Український стенд вперше презентували на найбільшій міжнародній виставці мармуру в Італії

Українські мавки в Парижі. YALANZHI OBJECTS презентував колекцію світла на міжнародній виставці

Крісло Play від українського виробника меблів woo підкорило відвідувачів Maison&Objet Paris