Синхро Простір: smart cities in Ukraine

Дати
02 Лис-03 Лис 2019
Локація
InnoHub, Київ, бульвар Вацлава Гавела, 6з
Організатор
Синхро Простір
Вартість
500 грн
Сайт
http://synchro-prostir.com/

2-3 листопада 2019 року в сучасному просторі InnoHub відбудеться найкорисніша практично-освітня подія для тих, хто прагне розвивати міста майбутнього – Синхро Простір: smart cities in Ukraine.

Цього разу організатори заходу планують об’єднати ще більше архітекторів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, інженерів, урбаністів, екологів та всіх тих, хто прагне покращити міське середовище.

Програма заходу передбачає 3 основних блоки: лекторій, дискусійна панель, хакатон, а також незабутню атмосферу та якісний нетворкінг. Серед спікерів лекторію та менторів: Максим Бахматов, Євгеній Кудрявченко, Аліса Баньковська, Даніл Тонкопій, Олексій Мась, Костянтин Колесніков, Светіслав Грбіч, Дмитро Чута, Дмитро Литвинов, Вікторія Подгорна, Олексій Горащенко, Олександр Кучерявий. Сучасні новатори поділяться власним досвідом, ідеями та стануть менторами для команд на урбан-Хакатоні. На дискусійній панелі експерти та представники мерій міст обговорять найбільш резонансні питання в сфері розвитку міст.

За 36 годин гості заходу дізнаються останні новини в сфері інноваційного містобудування, візьмуть участь у майстер-класі відомого футуролога Валерія Пекаря на тему “Міста у 2030”. Крім того, учасники урбан-Хакатону за 24-години випробують власні навики, отримають новий досвід, знайдуть партнерів, замовників та однодумців.

Журі, до складу якого ввійдуть експерти в сфері сучасного містобудування та представники влади міст,  обере найкращі проекти. Переможці урбан-Хакатону отримають можливість реалізувати проекти за підтримки мерій міст та інкубаційної програми Startup in Residence від партнера заходу TechUkrainе.

Не забудь взяти власний ноутбук для роботи на Хакатоні!
Квитки вже у продажу! Детальну інформацію про подію можна переглянути на сайті http://synchro-prostir.com/.

А нашим друзям ми даруємо промокод на знижку 5% – pragmatika5

Фото