Зручність і комфорт: еклектична приватна оселя від дизайнерки Ані Шуберт

Архітектор
Аня Шуберт
Тип
приватний будинок
Статус
завершено
Рік
2022

Дизайн-проєкт для цього будинку було розроблено 5 років тому. Потім процес затягнувся через утеплення будинку, перероблення фасадів та планувань, а також було багато інженерних моментів. Тому останні завершальні штрихи дизайнери вносили вже у воєнний час.

Оселя створена для великої багатодітної родини – у сім’ї дві доньки та син. Це триповерховий будинок з великим підвальним поверхом, що сьогодні є дуже актуальним. Всередині цокольного поверха розташовано декілька житлових і багато технічних приміщень, зокрема тренажерний зал і кінотеатр із шумоізоляцією (останній на час воєнного стану перетворився на укриття) та пральна кімната.

Основний перший поверх запроєктовано як загальну відкриту зону з передпокоєм, кухнею, їдальнею та вітальнею з каміном, також тут є гостьова спальня, ванна кімната й великий гардероб при вході. Другий поверх поділений на особисті простори для кожного члена родини.

Дизайнери спроєктували 3 дитячі кімнати. Для старших дітей завдяки високій стелі дві кімнати вдалося зробити дворівневими: на другому рівні розміщено спальну зону та ігровий простір. Про всяк випадок спальну зону продублювали і на першому рівні розкладними диванами.

У дитячих кімнатах вдале зонування: тут є і робочі столи для навчання, і місце для розваг та сну. Для дівчат є окрема ванна кімната та гардеробна. Хлопцю дістався власний гардероб та санвузол.

Окреме крило виділене для старших членів родини: спальна кімната, прохідний гардероб та власна ванна кімната. Площа будинку дозволила у батьківській ванні знайти місце для душу та окремої ванної. Дизайн будинку повністю задовольняє потреби великої дружньої родини. Це сучасна американська класика, еклектично поєднана з провідними технологіями та функціоналом.

Основні приміщення виконані у нейтральних тонах та якісних матеріалах: поєднання деревини, клінкерної цегли та текстилю – це завжди гарний вибір на всі часи.

У дитячих та ванних кімнатах дизайнери трохи пограли з кольором, щоб надати приміщенням більше життя та сонця. У цьому затишному будинку є все, щоб задовольнити найвибагливіші потреби у побуті. Зручність та комфорт – це основа і база для проєктування.

Всі фото: Міша Лукашук