Традиції і українська самобутність. Інтер’єр U Space в Барселоні від Makhno Studio

Архітектор
Makhno Studio
Тип
шоурум
Статус
реалізовано
Рік
2022

Прагнучи вийти за межі шоуруму, U Space демонструє багатство українських традицій і розповідає світові про унікальну культурну самобутність України. Проєкт, створений студією дизайну Makhno, поєднує традиційні та сучасні елементи, відтворюючи культуру країни в кожній деталі.

Це стосується, наприклад, деревини – традиційного для будівництва в Україні матеріалу – яка використовується для облаштування простору.

Дизайн має розповідати історію та створювати емоційні зв’язки з людьми. Студія прагнула створити простір із глибиною та змістом, а не просто візуально вражаючою галереєю.

Одна зі стін шоуруму облицьована об’ємними керамічними елементами – дизайном Tetrapod. Один із елементів пофарбували у жовтий колір як символ стійкості.

Щоб створити гостинну та привабливу атмосферу, по всьому салону розвішені світильники KHMARA. Центральним елементом простору є великий дерев’яний стіл з плавними лініями, що створює відчуття святковості та товариства.

На полицях знайшли своє місце художні іграшки ручної роботи, виготовлені гончарями. Їх виготовляють за допомогою традиційних українських гончарних технік. Кожна деталь U Space створена для відтворення духу сучасного українського дому.