Той, що випереджає час. Дизайн будинку Lake House від студії МAKHNO

Архітектор
Makhno Studio
Тип
архітектура
Статус
завершено
Рік
2020
Розмір
700 кв.м.

Напевно, десь за тисячі світлових років, на одній з зірок Альфа Центаври, цей будинок був би більш звичним оку. Але у нашому сузір’ї він привертає увагу. В цьому й полягала ціль MAKHNO Studio. Створити щось помітне та сміливе. 

Клієнт бажав нестандартних рішень та поглядів. Жадав дім, який не залишить байдужих емоцій. Водночас будинок має бути комфортним та функціональним для всієї родини.

LAKE House представляє собою цікавий приклад архітектури сучасного деконструктивізму, який визначається складними формами, незвичайними композиційними рішеннями та експериментами з матеріалами. Основний об’єкт складається з трьох унікальних блоків, що характеризуються різними формами та розмірами, що надає конструкції особливої динамічності та незвичайності.

Високі будівлі, розташовані поруч з основним об’єктом, створюють візуальний ефект утримання центрального порталу з панорамними вікнами, що додатково підкреслює індивідуальність та вишуканість архітектурного рішення.

Інтер’єр Lake House виконаний у теплих кольорах, що разом з матеріалами додають будинку натуралістичного ухилу. Дерево, камінь, кераміка, метал та мікроцемент одночасно складають внутрішню та зовнішню базу. 

На першому поверсі розгорнулась кухня, столова та зона відпочинку з великою софою. 

Основний світильник для холу розроблений ексклюзивно MAKHNO Studio. Його футуристичні форми вміло підкреслюють загальний настрій дизайну.

Cтіни будинку прикрашені нашими іноваційними 3D-рішеннями для плитки, наші нагороджені TETRAPOD виокремлюються як показник відданості MAKHNO Studio до виняткового дизайну. TETRAPOD створюють захоплюючий візуальний елемент, який підсилює загальну естетичну привабливість простору, а також вводить привабливий почуття глибини та просторової динаміки. 

Вбиральня, розташована на першому поверсі, випромінює витончений шарм, що нагадує про красу і чистоту білої скелі.

Світильник KHMARA в офісі, виготовлений на замовлення, є прикладом креативності та винахідливості дизайнерів нашої студії. Її дизайн не лише візуально вражає, але й ретельно продумані світлові властивості сприяють розумовій ясності та концентрації. Світильник слугує функціональним та естетично привабливим доповненням робочого простору, демонструючи наше прагнення створювати виняткові дизайнерські рішення, які виходять за рамки простої естетики.

На другому поверсі будинку розташовані дві спальні, кожна з яких представляє окрему грань місячного ландшафту. Одна спальня характеризується своєю світлою та повітряною естетикою, в той час як інша може похвалитися темнішою, більш похмурою атмосферою.

Світлу спальню прикрашає керамічний світильник GEMMA – приголомшливий світильник, розроблений Сергієм Махно. Світильник збагачує простір теплим, яскравим світлом, що гармонійно розподіляється по всій кімнаті завдяки своїй конічній формі.

Поруч із ліжком зайняв своє місце Dido. Під його пильним наглядом ніщо не потривожить мирний сон господарів та їхніх гостей.

Вбиральня майже відтворює дизайн спальні. Крім того, що одна зі стін оздоблена об’ємною плиткою SCREE – керамічною плиткою, яка нагадує ніжні хвилі води або піску, які, здається, приливають і відливають по поверхні стіни, а приміщення освітлюється лампою Lakuna. Поєднання, що професійно робить таємничу, але вкрай затишну атмосферу. 

Інша спальна виконана у більш темних кольорових рішеннях. Її тони допомагають власнику забути всі турботи за дверима, миттєво перемкнувшись. 

Тут є відчуття, що ти справді знаходишся на темному недоторканому боці місяця, де турботи вас не знайдуть. Цьому сприяє лампа Volcano, адже коли настає ніч – м’яка лава світла ллється по всьому простору і наповнює його теплом. Додаткове світло імплементовано у стіни. Коли є потреба – воно розділяє кімнату наче лінія горизонту. 

Коли дивишся на наш будинок згори, може скластися враження, що він складається з круглих супутників. Однак насправді це зони для відпочинку та барбекю, де сім’ї можуть комфортно збиратися біля вогнища після смачної вечері. Атмосферу ще більше підсилюють світильники KHMARA, які можна побачити крізь вікна другого поверху. Ці лампи перетворюють стелю на чисте нічне небо, без ризиків, пов’язаних з негодою.

Lake House прикрашає приголомшливий футуристичний сад, в якому органічно поєднуються природні та штучні елементи, такі як каміння та рослини. Такий підхід не лише підкреслює сучасний характер будівлі, але й створює ілюзію потойбічного дикого лугу.

Концепція LAKE House балансує між сміливістю та комфортом. Будівля випромінює відчуття родинного тепла та затишку завдяки вибору теплих кольорів і текстур, водночас передаючи суть футуристичної капсули часу, що залишає відвідувачів у захваті.