SVITLO APARTMENT від MAKHNO Studio. Мистецтво життя скеровує буденність

Архітектор
Makhno Studio
Тип
апартаменти
Рік
2023
Розмір
222 кв.м.

SVITLO APARTMENT — унікальний простір серед багатоповерхівок центрального Києва, де зустрічаються мистецтво й функціональність, краса та практичність, енергії власників і гостей дому, світло й тінь.

Виклик

Перед дизайнерами постала нетривіальна задача: об’єднати в одну три окремі квартири. Та так, щоб SVITLO відчувалося єдиним і цільним – великий дім з окремими зонами для господарів оселі, їх малечі, а також гостей.

Три в одному

Маючи три окремі квартири на поверсі, дизайнери кардинально перепланували їх та об’єднали в єдину зручну систему. Водночас зберегли розташування несучих стін, опор та інших елементів, дотримуючись всіх правил і проєктних вимог. 

В підсумку SVITLO — це 13 приміщень, що формують три зони:


– господу власників з робочими та вечірніми покоями,
– дитячий простір;
– гостьову зону з вітальнею, спальнею, окремим санвузлом тощо.

Дизайн та оздоблення апартаментів базується на прийомах світлового мистецтва. Тут ми врахували природне освітлення і його зміну протягом доби, та доповнили власним світловим дизайном. Разом з тим, підібравши поверхні, що граються зі світловими потоками, перетворюючи на захоплюючі, але ненав’язливі візерунки.

“Об’єднати два десятки приміщень в один зручний і затишний простір – цікава задача, ще цікавіша – зробити його різноманітним, живим і красиво-мінливим”, – коментує проєкт команда MAKHNO Studio.

Загальний простір

SVITLO зустрічає величезною вітальнею, де застільні посиденьки поєднуються з опочинком під панорамним видом на столицю.

Чарівні лампи CHRUST, виготовлені в стародавній японській техніці раку, керамічні ззовні, мідно-гарячі зсередини, вони дарують глибоке тепле світло, що лагідно розливається у вечірній домашній благодаті. 

Крісло BUBALUS грає в гру ілюзій, адже нагадує вишуканий витвір мистецтва, проте є зручним і функціональним. Місце повсякчасного комфорту у такому мінливому світі.

Світильник OCHI – це втілення креативності MAKHNO Product осяює сердечну розмову чи неспішний мовчазний відпочинок благородним приємним світлом.

Охоронець цього дому, красивий і величний DIDO, – це втілення сучасної зооморфної кераміки, зроблений вручну за аутентичними техніками в наших гончарних майстернях. Такі живуть в найвідоміших галереях світу і тут, у SVITLO.

Особистий простір

Робочий кабінет об’єднує публічну і приватну частину апартаментів. Строгість меблів урівноважують артоб’єкти від MAKHNO Product.

Спальня господарів втілює принципи SVITLO-гри: WIND та KVITKA — природна гармонія світла, зафіксована в кераміці.

WIND — плитка, що вміє ловити і перенаправляти промені, наче вітрило бриз. Завдяки особливій динамічній формі, гра сяйва та тіні оживляє стіни вишуканими візерунками, перетворюючи денне чи нічне світло на художню ілюмінацію.

KVITKA — мідна або керамічна лампа, що вражає своїм об’ємом і кількістю медового світла, що випромінюється, наче пилок.

За склом затишна ванна кімната господарів оселі, що має свої таємниці, та їх домовилися не розголошувати.

Теги
Makhno Studio
Теги
Makhno Studio