Непересічна функціональність. Інтер’єр пентхауса від myks architects

Архітектор
myks architects
Тип
квартира
Статус
завершено
Рік
2022
Розмір
112 кв.м.

Архітектори студії myks architects представили інтерєр пентхаусу у Львові у двох рівнях. З другого рівня відкривається чудова панорама на центральну частину міста та високий замок.

Цікавості проєкту додає, що власники дуже творчі люди і працють переважно вдома. Влітку вони проводять час на терасі у компанії друзів. Це урізноманітнило функціональну структуру квартири.

Верхній рівень дизайнери віддали під загальну зоні із виходом на терасу. Робоча зона суміжна із вітальнею

Нижній рівень –житловий“. Тут розмістилися спальня та кухня-їдальня. Ядром простору є сходова клітка з оригінальним поручнем, що кріпиться до перекриття, а не як зазвичай до самої конструкції сходів

Легкі металеві сходи дизайнери зробили ще більш повітряними.

Родзинкою квартири є спальня. Зона санвузла розмита, ванна та основний умивальник розміщено безпосередньо у спальні, а шумні процесидуш, унітаз та ще один умивальник розміщені у окремому приміщенні за дверима.

Дане рішення розбило одразу два міфи: окремо стоячі ванни не зручні, їх приймуть двічі за весь час та що ванна створить дуже вологий простір у спальні. В еральності власниця апартаменту щодня користується ванною, а з надлишком вологості справляється вентиляція.

Проєкт студії ще на етапі розроблення був високо оцінений на конкурсі  Ukrainian Design: The Very Best Of 2019.

 

Фото – Nick Korsun