CHER’17 Showroom – портал в іншу реальність від Tempproject

Архітектор
Tempproject
Тип
шоурум
Статус
завершено
Рік
2022
Розмір
254 кв.м.

Новий простір для українського бренду CHER’17 відкрився на першому поверсі будинку, зведеного у другій половині XIX століття на одній з центральних вулиць Києва. Перед дизайнеркою стояла задача створити флагманський магазин, що проявить характер бренду та підвищить його статус.

Дизайн-концепт виник із тренду діджіталізації у галузі фешн. Існує чимало магазинів з онлайн-шоурумами та віртуальними примірками, популярності набуває віртуальний одяг, який можна носити, перебуваючи всередині мета-всесвіту. Віртуальний простір формує власну естетику, якій притаманні мінімалізм, гра з пропорціями предметів та акцентовані кольори. Магазин CHER’17 – це фізичний інтер’єр, створений в естетиці віртуального простору.

Стійка рецепції, що імітує масивну кам’яну брилу – це метафора природи, яка зухвало вривається у наше прискорене життя. Цінність природи залишається константою як у урбаністичній реальності, так і у стерильній мета-симуляції. Це нагадування про можливість зупинитися, видихнути, підзарядити батарейки та відчути життя на дотик.

Ще одним елементом, що перегукується з природою, стали дзеркальні та металеві поверхні. Вони пропонують відвідувачам магазину різноманітні варіанти «інстаграмних» ракурсів.

«Дзеркала різних форм та конфігурацій дають додаткове повітря та розмивають фізичні кордони простору. Для мене дзеркала, так само як сталеві поверхні – це метафора озера, річки або бензинових розводів у калюжі на асфальті. Вода – це моє натхнення, жива субстанція, за якою можна спостерігати безкінечно. Природна розкіш, яку ми не завжди цінуємо» – ділиться дизайнерка Анастасія Темпінська.

Space

Простір магазину має видовжену форму та розділений на три зони. Центральний елемент першого залу («Вітальні») – масивний синій диван, зібраний з видовжених циліндричних форм. Позаду нього розміщений Led-екран для брендового контенту. Форма дивану перегукується з металевими столиками із обрізаних труб та м’якими пуфами в зоні примірочних.

Другий зал («Будуар») має стіни та подіум ніжно-рожевого кольору. Посеред зали стоїть рожева мармурова раковина, що має два крани: з водою та ігристим. Шопінг у компанії подруг – це не лише примірки та покупки, але також спілкування та насолода життям.

У третій зоні («Кабіна приватного літака»), що знаходиться в глибині зали, домінує насичений ультрамариновий відтінок поверхонь та меблів.

Brand 

CHER’17 – український бренд одягу сегменту масмаркет. Компанія існує з 2017 року та має 6 магазинів у різних містах України. Власники бренду – пара популярних українських інфлюенсерів, блогерів та підприємців Тетяна Парфілієва @tanyaparfileva (1.6M) та Іван Кришталь @vanyakryshtal (475K).

Для Тетяни Парфілієвої символічним стало саме приміщення флагманського магазину на Великій Васильківській 12. Окрім центрального розташування в історичній частині міста, простір пов’язаний з родинною історією блогерки. В кінці минулого століття тут працював культовий винний магазин та ресторан «Закарпатська Троянда» – улюблений заклад діда Тетяни.

Retail Design in the Middle of the War

Компанія CHER’17 продовжує працювати попри повномастабне вторгення росії, підтримувати власних співробітників та економіку України. Окрім нових колекцій бренду, власне виробництво CHER’17 також працює на військові потреби – шиє балаклави та флісові кофти для фронту.

Робота над дизайном флагманського магазину розпочалася в серпні 2022 року. Зустрічі клієнтів з дизайнером відбувалися між сиренами повітряних атак. Виробництво меблів ризикувало не вкластися в дедлайн через відключення електроенергії в Києві. 10 жовтня, в період коли тривали ремонтні роботи, в центрі Києва, близько півкілометра від магазину, впала російська ракета. Втім життя в Києві триває – люди ходять в офіси, сидять в кав’ярнях, відвідують концерти та ходять на шопінг.

 

Фото: Андрій Безуглов