Зрубані дерева у Львові збираються використовувати для опалення

/ Урбаністика /

За чотири місяці уже накопичили 2084 куб. метрів деревини.

Про це повідомляє медіа Tvoemisto.tv з посиланням на коментар заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк.

“Станом на зараз в нас є аварійні дерева. Такі дерева є у всіх районах, і зараз ми їх зрізаємо. Так було кожен рік. Коли ми зрізаємо дерева, ми всю деревину складаємо у відповідних місцях. Вона обліковується актом, фіксується – скільки деревини зрізали, скільки завезено на відповідні склади для того, щоб її використовувати. І вже зараз, за 4 тижні роботи, ми маємо в запасі 2084 метрів кубічних деревини”, – розповідає посадовиця.

Вона запевняє, для того, щоби дерево зрізали, його аварійність має визнати комісія за участі управління екології та скласти відповідний акт. Тоді отриману деревину використовуватимуть для опалення в холодну пору року. 

Утім, якщо дерева будуть обрізати самовільно, тоді містянам загрожуватиме відповідальність. Очевидців таких порушень просять повідомляти про них на 102. 

До слова, у Львові протягом сезону 2022-2023 року збираються опалювати дровами, вугіллям і закупити для потреб міста тисячі “буржуйок”.

 

Фото на головній: Адріан Шевчук / Tvoemisto.tv

 

 

Читайте також

Столичні урбаністи започаткували громадську ініціативу “Пасажири Києва”

Дрони допоможуть відновити ліси Словенії після пожеж

На одній із найпопулярніших набережних в Еміратах облаштують гігантські звивисті громадські простори