“Живіть моментом”. Мінімалістичні годинники REAL TIME

/ Дизайн /

Данський дизайнер українського походження Олексій Іскос спільно з українською компанією ZAVOD розробили проєкт мінімалістичних годинників під назвою "REAL TIME".

REAL TIME – це сучасний годинник з мінімалістичним дизайном на основі дискової системи числення часу.

Ідея REAL TIME – нагадати про те, що найкращі моменти нашого життя неможливо транслювати – вони відбуваються в реальному житті, з реальними людьми та в реальному часі.

Фото: REAL TIME

Команда проєкту бачить це як свою данину аналоговому світу в цифровий час і пропонує годинники, які мають лише дві функції – вимірюють час і нагадують нам про речі, які дійсно важливі.

Фото: REAL TIME

Натхнення походить від традиційних інструментів у лабораторії вчених або в кабіні пілота. Заводна голівка має фрезерований малюнок, як у верстата, для забезпечення оптимального тертя.

Ремінець виготовлений з найтоншої шкіри, яка м’яко прилягає до зап’ястка. Або з металу в класичному виді браслету Mesh Strap. На годиннику REAL TIME немає ні годинної, ні хвилинної стрілок. Натомість два циферблати обертаються, як планети навколо сонця.

Фото: REAL TIME

Команда REAL TIME пропонує на звороті своїх годинників назви та координати місць з найменшим забрудненням, рекомендовані Dark Sky Reserves по всьому світу, а також зіркову карту, дату й час щорічного метеоритного дощу.

Фото: REAL TIME

Для 6 базових моделей були обрані 6 місць у різних країнах, які важливі для членів команди. Так REAL TIME пропонує особливі подорожі у реальному часі – піти в ці місця і загадати бажання на падаючу зірку.

Фото: REAL TIME

В проєкті було вирішено зробити спеціальну колекцію із написом WAR TIME на задній стороні годинника – адже час в Україні, звідки команда проєкту, зараз саме такий. Позначка WAR TIME є лише на одній моделі, яка присвячена красивому гірському перевалу Ужок на заході України.

Частка грошей з продажів цієї лімітованої колекції піде на поміч мирним жителям, які постраждали під час війни. Планується виготовити лише 100 годинників Special WAR TIME Edition у першій партії.

Фото: REAL TIME

“Ми, українська команда дизайнерів і годинникарів, почали цей проєкт близько двох років тому під час пандемії і планували його запустити на початку весни 2022-ого. Але перед весною прийшла війна. Більшість членів команди залишили свої домівки, відправили в безпечне місце дружин і дітей, деякі пішли до лав української армії. Через кілька тижнів війни, ми зібралися онлайн і вирішили продовжити наш проект. Тому що ми відмовляємося припиняти робити те, з чим так любимо працювати”, – кажуть у команді REAL TIME.

Фото: REAL TIME

На даний момент розроблені прототипи годинників і 22 червня 2023 року команда REAL TIME вийшла на краудфандингову платформу Кікстартер для збору грошей на виробництво першої партії. На Кікстартері годинники коштують 157$ і 186$ для Special WAR TIME edition, що менше на 25% подальшої роздрібної ціни.

 

 

Читайте також:

Бренд прикрас Minimal запустив кампанію підтримки українських парамедикинь

YOD Group створили лампи з відстріляних гільз ППО

Україна вперше представлена на Міжнародній виставці сучасних меблів у Нью-Йорку