“Жити на максимум”: як і чому ексцентричні особи обирають максималізм для дизайну своїх осель

Німецьке видавництво gestaltan випустило книгу з максималістськими інерʼєрами в будинках відомих людей "Living to the Max: Populent Homes & Maximalist Interiors".

Від розкішної міланської квартири модельєра Розіти Міссоні до гламурного та театрального голлівудського будинку ікони бурлеску Діти фон Тіз – книга містить майже 30 проєктів та історій людей, які стоять за ними.

Вітальня в будинку Діти фон Тіз

В книзі описується як максималізм зароджувався в XVII-XVIII століттях, поступився мінімалізму та згодом почав відроджуватися.

Яскравим прикладом є будинок дизайнера інтер’єру Метью Вільямсона на Майорці. Багатий пастельними відтінками та квітковими принтами, він рясніє люстрами, дзеркалами в позолочених рамах і стінами з мавританської мозаїки, які відображають буйний, радісний підхід власника до дизайну.

Будинок Метью Вільямсона на Майорці

“Мене завжди приваблювали речі, які мають візерунок, патину, цікаву текстуру чи колір, а також предмети, які, здається, розповідають історію. Зрештою, наші домівки є або можуть бути відображенням наших особистостей і смаків”, – говорить в коментарі CNN Вільямсон.

Для дизайнерки ювелірних виробів Соланж Азагурі-Партрідж, чий котедж у Сомерсеті також представлений в книзі, максималізм це засіб самовираження.

Будинок Соланж Азагурі-Партрідж

“Мінімалізм вимагає від людини суворого бачення та життя. Це сильна і смілива точка зору, але вона не допускає хаосу чи відхилень. Хіба ваш дім не є місцем, де ви відчуваєте себе найвільніше для самовираження? Тому максималізм працює так добре і завжди буде актуальним”, – каже вона.

Будинок Сема Баклі в Едінбурзі

Веселий, грайливий і вишуканий дім дизайнера Сема Баклі в Единбурзі поєднує його велику колекцію мистецтва з меблями різних епох і химерними предметами декору.

 

 

Читайте також:

“Архітектурне повстання”: впливовий рух в Скандинавії виступає проти сучасних тенденцій дизайну

Чотири українські проєкти потрапили у шорт-лист англійської премії Restaurant & Bar Design Awards

Франшизу ресторанів української кухні “Най” відкриють в Україні