Життя на дні моря: DEEP планує відкрити підводні резиденції і лабораторії до 2027

Дослідницька організація DEEP розробила підводне середовище з підводними човнами, житловими резиденціями, дослідницькими лабораторіями та обсерваторіями для розміщення на морському дні.

Технологія дозволить вченим жити під водою на глибині до 200 метрів до 28 днів і надати їм розширений доступ для вивчення континентальних шельфів. Міні-місто орієнтовно планують відкрити для відвідування до 2027 року, пише Designboom.

Візуалізація: DEEP

Підводне середовище існування DEEP – це не просто обсерваторія та дослідницький центр. Воно також має інтер’єри, які можна змінювати та проєктувати для створення зручних для життя будинків під морем.

Візуалізація: DEEP

Цілі частини модульних підводних середовищ можна додавати, прибирати або переміщувати, не впливаючи на інші системи. Команда каже, що всі модулі будуть розроблені таким чином, щоб адаптуватися до тиску моря. Системи живлення будуть інтегровані з буєм супутникового зв’язку DEEP і відновлюваним джерелом енергії.

Візуалізація: DEEP

Візуалізація: DEEP

Крім того, дослідницька група працює над великомасштабним біореактором для переробки всіх відходів, усуваючи необхідність регулярного спорожнення бака.

 

 

Читайте також:

В Польщі тестують перший в світі потяг на магнітній рейці

Вчені розробили сітки, які перетворюють туман на питну воду

Морська вода охолоджує третину всіх готельних номерів Копенгагена