Журналісти знайшли у Коломойського замок XV століття у Франції

Журналісти-розслідувачі з проєкту "Схеми" виявили, що сестра Ігоря Коломойського Лариса Черток володіє замком XV століття Буффавен (Château de Buffavens) у селищі Люллі. 

Як йдеться в матеріалі, комплексом загальною площею 109,37 тис. кв. м, до якого входить сам замок (підвальний поверх і ще три над ним), прибудова і земельна ділянка, володіє компанія SCI DE Buffavent. Її засновником із 2014 року є компанія із Монако Lully Real Estate, якою володіє сестра Ігоря Коломойського.

Цей замок зведений у XV столітті і є однією з небагатьох споруд, які «найкраще зберегли характер того часу». На стінах замку залишилися сліди від снарядів швейцарських солдатів, які захопили Буффавент у 1590 році, а всередині мав зберегтися герб засновників — родини Ланженів.

Скріншот з розслідування “Схем” в Youtube

До осені 2014 року замок був власністю Оксани Палиці (дружини Ігоря Палиці, соратника Коломойського). У документах, що стосуються передачі майна від Палиці до Черток, ідеться про те, що на території довкола замку заплановані масштабні перетворення.

Крім того, журналісти з’ясували, що Ларисі Черток також належать кілька апартаментів та паркомісць в серці Парижа.

 

Читайте також:

Росіянам заборонили відвідувати Венсенський замок біля Парижа

У Лондоні хочуть конфіскувати будинки російських олігархів, аби перетворити їх на доступне житло

Фінляндія конфіскувала російські твори мистецтва на €42 млн, а Франція відмовляється віддавати картини мільярдерам рф