Перші три Iveco Irisbus вже прямують в Житомирську область, повідомила пані посол України в Естонії Мар’яна Беца.
“24 вересня Естонія направила в Житомирську область гуманітарну допомогу – перші 3 автобуси, наступного тижня – ще 9. Гуманітарна допомога надається в рамках реалізації плану з відновлення Житомирської області. Дякую МЗС і Мінекономіки Естонії”, — йдеться в дописі.
Варто зазначити, що раніше автобуси Iveco Irisbus обслуговували пасажирські регулярні лінії в Естонії, однак їх вирішили подарувати Україні для відновлення транспортного сполучення.
Читайте також
У Тростянці спорудять мобільну лікарню за німецькою розробкою
Нідерланди передадуть велосипеди на деокуповані території України
Німецькі та українські благодійники візьмуться за відновлення дитячої школи мистецтв у Бучі
