“Зелене серце житлового району”: блоковий багатоповерховий будинок в Уругваї від MVRDV

MVRDV розробили проєкт житлового будинку, який поєднує громадський простір та природу сільської місцевості в Монтевідео, Уругвай.

Про це повідомляє видання DesignBoom.

Проєкт включатиме 40 унікальних квартир, які спроєктовані як заміські вілли, але розташовані у багатоповерховому будинку серед міста. Всі квартири мають різне планування, забезпечені великим балконом або лоджією.

Візуалізація: MVRDV

Всі окремі вілли представлені ​​як серія кам’яних блоків у різних, але взаємодоповнюючих кольорах, створюючи гармонійну палітру теплих тонів. Чотири різні типи каменю, використаного у фасаді, допомагають виокремити кожну квартиру як окрему незалежну цілість.

Візуалізація: MVRDV

Всередині споруди розташований внутрішній двір, наповнений природнім світлом та зеленню. Рослини також висаджені на приватних терасах та спільних патіо.

Візуалізація: MVRDV

“У Монтевідео, зазвичай, щойно люди створюють сім’ю, вони їдуть – купують віллу в сільській місцевості. Як би ми змогли дати їм віллу, яку вони хочуть, і водночас залишити їх у місті, пропонуючи поєднання міського та приміського способу життя?” – коментує проєкт партнер-засновник MVRDV Джейкоб ван Райс.

Візуалізація: MVRDV

На другому, четвертому, шостому та восьмому поверхах розташовані спільні для всіх мешканців внутрішні дворики, які утворюють двоповерховий відкритий простір. Ці патіо допомагають забезпечити світлом та свіжим повітрям внутрішні дворики.

Візуалізація: MVRDV

Мешканці будинку будуть забезпечені широким спектром зручностей: вітальня та їдальня на даху, де також розташована спільна тераса з ландшафтом і басейном, тренажерний зал та спа на нижніх рівнях.

Візуалізація: MVRDV

Проєкт будівлі має сертифікат екологічного будівництва LEED-Platinum. Щоб зменшити споживання енергії, на даху встановлені сонячні батареї, а пористість конструкції дозволяє квартирам охолоджуватись природнім шляхом.

Тут також задіяна система захоплення та утримання води, яку можна використовувати для зрошення зелених насаджень будівлі.

 

 

Читайте також:

Проєкт кінопавільйону в Ісландії від Balbek Bureau посів третє місце на конкурсі Buildner

Віддзеркалення блискучих вод Босфору: в Стамбулі відкрився Музей сучасного мистецтва

В Лондоні зведуть багатоповерхівку тільки для жінок