Завод із виробництва байрактарів з’явиться в Україні “в середньостроковій перспективі”

/ Україна /

Перші домовленості щодо реалізації проєкту відбулись ще у 2021 році.

Про це повідомив міністр оборони України на офіційній сторінці у фейсбуці. Олексій Резніков зазначив, що підприємство створять у середньостроковій перспективі. 

“… Досягнуто принципових домовленостей щодо будівництва спільного заводу з виробництва байрактарів в Україні. Наразі триває комунікація між оборонними відомствами України і Туреччини, і ми продовжуємо роботу над реалізацією проєкту з будівництва заводу. Це плани середньострокової перспективи. І вони будуть реалізовані. Окремо дякую за позицію і підтримку міністру оборони Туреччини Генералу Хулусі Акару”, – йдеться у повідомленні. 

Голова Міноборони подякував компанії Baykar Makina за подаровані три байрактари. Напередодні гроші на них збирали українці у межах ініціативи Сергія Притули та блогера Ігоря Лаченкова, утім, виробник безпілотних літальних апаратів вирішив надати їх безкоштовно. 

“Буквально за два дні наші громадяни по всьому світу і волонтери зібрали необхідні (навіть більше!) для придбання трьох БПЛА кошти. Далі Міноборони мало було законтрактувати цю “покупку”. Але компанія Baykar Makina – єдина у прагненні українського народу до перемоги – і вирішила зробити добрий подарунок до Дня Конституції України – три “пташки” для наших Збройних Сил. Тож, усі кошти, які були зібрані волонтерами, можуть бути використані ними на інші корисні і важливі речі”, – зауважує Резніков.

 

 

Читайте також

У Київській області побудують склозавод на 400 робочих місць

MVRDV та OODA перетворять колишній нафтопереробний завод на екомісто

“Залучили 100 млн грн інвестицій”. На Львівщині збудували асфальтобетонний завод