Засновник UNIT.City хоче створити у Львові новий індустріальний парк

/ Події /

У Львові обговорили можливість створення промислового парку для забезпечення нових робочих місць.

Про це повідомив підприємець і засновник UNIT.City Василь Хмельницький, який напередодні мав зустріч з міським головою Андрієм Садовим.

“Розглядаємо варіант створення тут індустріального парку, щоб наші виробництва не виїжджали за кордон, а залишалися в Україні та створювали робочі місця у нас в державі”, – зазначив він.

Потенційним місцем розташування індустріального парку розглядають промислову зону “Сигнівка”. 

Возможно, это изображение 2 человека и на открытом воздухе

Засновник інноваційного парку UNIT.City Василь Хмельницький та очільник Львова Андрій Садовий поблизу промислової зони “Сигнівка”. Фото: Василь Хмельницький/ Facebook

За словами начальника управління інвестицій ЛМР Романа Старецького, облаштування комплексу підприємств на цій території забезпечить можливість створення близько 6 тисяч робочих місць. Крім того, прямий дохід у міський бюджет складатиме “приблизно 78 млн грн від ПДФО”.

Промислову зону «Сигнівка» у Львові забудують адмінбудівлями і складами

Територоія промислової зони “Сигнівка”. Фото: Твоє Місто

Варто зазначити, що девелоперська компанія UDP, інвестором якої є холдинг UFuture Василя Хмельницького, займається розбудовою українських інноваційних парків.

Зокрема, вони створили на території колишнього Київського мотозаводу інноваційний парк UNIT.City, який забезпечує простір для швидкого зростання й партнерства для сучасних технологічних компаній.

Про Unit - Інноваційний парк UNIT.City. Офіційний сайт - UNIT.City

Такий вигляд має інноваційний парк UNIT.City у Києві. Фото: UNIT.City

Станом на 2021 рік на території UNIT.City налічували 110 компаній-резиденток. Для розвитку українських стартапів тут облаштували лабораторії, бізнес-кампуси й коворкінг, а також інвестиційні фонди, які передбачають грантові та менторські програми, зокрема від Amazon та університету Берклі.

Пізніше в UNIT.City відкрили школу програмування та коворкінг UNIT.Factory у Харкові та займались реалізацією проєкту інноваційного парку LvivTech.City, перший бізнес-кампус якого відкрили у грудні 2021.

Кампус інноваційного парку LvivTech.City, який відкрили у грудні 2021 року. Фото: LvivTech.City

До слова, львівський парк став найкращим багатофункціональним девелоперським проєктом в Україні за версією міжнародної премії European Property Awards 2020-2021.

 

 

Читайте також

Київ планує позбавити мінськ статусу міста-побратима

На місці радянського пам’ятника під Аркою дружби народів встановлять нову скульптуру

Поблизу Мелітополя росіяни замінували археологічну пам’ятку світового значення