Закинуте озеро на Львівщині знову підживлюватимуть водою й облаштують поруч гідропарк

/ Україна /

Мова йде про штучну водойму “Промінь”, яку було створено для техпотреб ПАТ “Жидачівський ЦПК”.

Про це повідомляє Львівська ОВА.  Раніше в озеро через спеціально збудований водогін підприємство скидало технічну воду, яку використовували для охолодження турбін на ТЕЦ Жидачівського ЦПК. Однак невдовзі ТЕЦ зупинилась, комбінат скоротив споживання технічної води на 90%. Окрім того, на підприємстві провели реконструкцію водогону з частковим демонтажем труб. Тому і припинилось скидання води в озеро.  Нині вдалось домовитись, щоби комбінат щоденно продовжив подавати воду для підживлення “Променя” протягом 3-4 годин на добу. Також планують використовувати для цих потреб дощові води з вулиць міста. 

Озеро “Промінь” обіцяють не тільки щоденно підживлювати водою, а й облаштувати на території навколо нього гідропарк. Фото: ЛОВА

“Певні технічні роботи плануємо провести протягом липня-серпня. Доручив комунальним службам протягом місяця вивчити питання влаштування свердловини для забезпечення озера водою, розглянути питання використання паводкових вод”, – розповідає міський голова Жидачева Володимир Левко. Біля озера обіцяють здійснити благоустрій територій, зокрема, встановити додаткові лави, облаштувати зони для відпочинку та в подальшому розробити програму створення гідропарку на території навколо водойми.    

Читайте також

На Івано-Франківщині з’явиться завод з вирощування лісових саджанців
Київзеленбуд показав, який вигляд може мати новий сквер на Калнишевського – візуалізації
Екопарк “Осокорки” знову хочуть знищити: на нібито замінованій території помітили будтехніку