Забудовнику 200-річних майстерень на Подолі вручили пам’яткоохоронний припис

Департамент охорони культурної спадщини КМДА вручив пам’яткоохоронний припис замовнику робіт на вулиці Набережно-Хрещатицькій, 13.

Про це йдеться в повідомленні департамента у фейсбуці.

“Сьогодні повторно проведено огляд об‘єкту за адресою вулиця Набережно-Хрещатицькій, 13. Замовнику робіт вручено припис з відповідними пам’яткоохоронними вимогами”, – повідомляє департамент.

Водночас, активіст Дмитро Перов повідомляє, що попри припис будівельники все одно продовжують розбирати будівлю колишніх майстерень річкового порту.

Фото: Департамент охорони культурної спадщини КМДА

Він, депутатка Київради Женя Кулеба та ще близько 50 людей написали звернення до прокуратури з цього приводу, але відомство також на правопорушення поки не відреагувало.

Він також публічно поцікавивмя у заступниці міністра культури Катерини Чуєвої, чи було надано дозвіл на знесення спордуди і чи готує Мінкульт 201-річну будівлю на включення до Державного реєстру памʼяток.

Нагадаємо, що минулого тижня будівельники почали розбирати дах будівлі колишніх майстерень річкового порту 1822 року на вулиці Набережно-Хрещатицькій, 13. Вона вважається найстарішою зі збережених на набережній. На місці майстерень планується спорудження 7-поверхового апарт-готелю.

 

 

Читайте також:

Власник зруйнованого маєтку Гавсевича в Одесі заплатив 170 тисяч гривень штрафу та запропонував проєкт відновлення

Кличко ініціював розірвання договору оренди на вже знесений 200-річний будинок на Подолі

Дозвіл на знесення 200-річного будинку на Подолі надав Мінкульт