Про це повідомив памʼяткоохоронець Дмитро Перов.
“Минулого тижня Мінкульт вже зупиняв руйнування памʼятки XVIII ст. Втім, сьогодні роботи знову були відновлені. Будівельники з допомогою дрелі та відбійного молотка розбивали підмурки палацу. Частину його стін вже встигли залити бетоном та монтажною піною”, – зазначає Перов.
За фактом руйнування було відкрито кримінальне провадження та накладено арешт.
“Втім, як бачимо – навіть це не зупиняє забудовника. Памʼятці наразі загрожує повне знищення, тож просимо втручання Київської міської прокуратури, Офісу Генерального прокурора”, – додає памʼяткоохоронець.
Зазначимо, ТОВ “Собі” планує спорудити на місці памʼятки історії архітектури та археології – офісний центр.
Читайте також:
У Луцьку закинутий кінотеатр 1938 року перетворили на центр розвитку бізнесу

