Забудовник готується до будівництва 36-поверхівки впритул до Олександрівської лікарні

Забудовник почав підготовку до будівництва 36-поверхівки впритул до Олександрівської лікарні по вулиці Мечникова, 7-б.

Про це повідомив голова Громадської Ради при КМДА Геннадій Кривошея у Facebook.

Він зазначає, що забудова відбувається без відповідних дозвільних документів та з порушеннями законодавства. “По-перше, для Олександрівської клінічної лікарні встановлено комплексну охоронну зону (КОЗ-9), в якій заборонено нове будівництво. По-друге, є загроза руйнування 9 корпусу Олександрівської лікарні, в якому навчаються студенти НМУ ім. Богомольця, він є пам’яткою архітектури місцевого значення”, – пише він у дописі.

Окрім того, забудовник використовує для підʼїзду до будівельної ділянки територію лікарні, оскільки не має власного.

“Це питання розглядалося на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту КМР 24.07.2019 року та на засіданні постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції КМР 29.05.2019 року, які заборонили проїзд важкої будівельної техніки через територію лікарні. Відчуваю, що завтра буде веселий день з поліцією, благоустроєм, і головним лікарем який вдало закриває очі на руйнування”, – додає Геннадій Кривошея.

Зазначимо, на вулиці Мечникова, 7-б біля станції метро “Кловська” планується будівництво 36-поверхівки із житлових та офісних приміщень.

 

 

Читайте також:

Очікування VS. Реальність. На даху новозбудованого ТРЦ на Соломʼянці “облаштували” футбольне поле

На Київщині насипали дорогу посеред озера, щоб скоротити шлях до укриття

Кияни просять зупинити будівництво біля Солом’янського парку – петиція