Забудовник пригнав вантажівку з номерами ЗСУ для зведення небосягів упритул до Голосіївського парку

/ Архітектура /

На місці вже встановлюють будівельний паркан.

Про це повідомляє телеграм-канал Чарівний Київ by Грішин з посиланням на публікації мешканців тамтешніх будинків.

“Огидний забудовник, користуючись моментом, встановлює будівельний паркан в серці Голосіївського парку. Не всі люди в Україні достойні свого громадянства. Для прикриття забудовник підігнав здоровенний камаз з номерами ЗСУ”, – пише на фейсбук-сторінці Варя Боброва.

Киянин Володимир Хенгістов нагадує, що забудовник намагався розпочати роботи на цій ділянці ще до війни, утім, через опір місцевих йому це не вдавалось. 

“Девелопери, які будуються просто під час війни, зорієнтувалися і стали дуже патріотами: вони зносять історичні будівлі й вирубають київські двори, обвішавшись прапорами і запевняючи, що донатять на армію.

Але дотепер ніхто з них не пригоняв на конфліктні об’єкти техніку на військових номерах і з наліпками ЗСУ. Сьогодні армійська вантажівка возить будівельні паркани для великих панів, а завтра проти киян виставлятимуть тітушок в пікселі?” – зауважує Володимир.

Тим часом киянин Михайло Макаренко повідомляє, що забудовником є “Сіті буд”, а столична влада дала дозвіл на це будівництво, окрім того, змінила цільове призначення ділянки.

Фото: Михайло Макаренко

До слова, про одну зі спроб звести висотки біля Голосієвського парку інформували наприкінці 2021 року:

“Нова спроба незаконної забудови на осонні голосіївського лісу! На вулиці Генерала Родимцева між будинкам 9 та 11 фірма ТОВ “Голосіївські вежі” намагається побудувати житловий комплекс з порушенням екологічного законодавства. Не можна будувати житлові комплекси ближче 50 метрів від НПП “Голосіївський”, а тут відстань менше 20 м.

Крім того у сусідніх будинках є великі тріщини, а у будинку 9 пошкоджений фундамент і його нещодавно ремонтували, але проблему повністю не вирішено. Будівництво може пошкодити сусідні будинки”, – писав Макаренко у грудні минулого року.

 

 

Читайте також

У Києві виставили на продаж приміщення історичної будівлі колишнього заводу “Арсенал”

Будівлю колишньої поліклініки на Львівщині облаштують під житло для переселенців

Для мешканців модульних містечок облаштують нові оселі для проживання взимку