Зʼявилася схема облаштування рекреаційної зони на Оболонському острові

На паркані будівельного майданчика "мосту-хвилі" з боку парку "Наталка" зʼявилася схема майбутньої рекреаційної зони на острові.

Про це повідомив інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

На схемі зображені зони для йоги, фізичних вправ, зони з гойдалками, а також зону для дітей. На пляжі встановлять кілька роздягалень та душових, зони для волейболу, пандус для спуску у воду та питні фонтанчики.

На острові також облаштують пост охорони та майданчики для розвороту пожежної техніки.

Схема майбутньої рекреаційної зони на Оболонському острові, Фото: Павло Авдокушин

Нещодавно на острові висадили сосни, деякі дерева вирубали, а деякі – кронували. Авдокушин запевнив, що, попри побоювання, на острові жодних житлових комплексів чи торговельних центрів не буде. За первісним проєктом під мостом мали зʼявитись прогулянкові алеї, проте до закінчення війни їх не будуватимуть з міркувань безпеки.

Міст-хвиля на Оболонський острів, Фото: Павло Авдокушин

Він також зазначив, що між парком “Наталка” та Оболонським островом завершується будівництво пішохідно-прогулянкового мосту, який облаштовують за проєктом архітектора Андрія Миргородського. Його планують відкрити на День Києва, 26 травня.

Нагадаємо, міст-хвилю зводять за кошти виділені Метрополією Великого Парижа та урядом Тайваню. Водночас благоустрій острова Оболонського проводять за 13 млн гривень із бюджету міста.

 

 

Читайте також:

Петиція проти будівництва “аквапаркінгу” на Оболоні набрала необхідну кількість голосів

Тайвань виділить 2,5 мільйона доларів на добудову мосту-хвилі на Оболоні