З готелів “Дністер”, які нібито належать росіянам, зняли арешт

/ Події /

Львівський апеляційний суд скасував ухвалу слідчого судді про арешт майна готелів та відмовив у клопотанні прокуратури через брак доказів.

Відповідно до судового рішення, інформація щодо причетності громадян рф до київського й львівського закладу не підтверджується жодними офіційними джерелами, а напередодні накладений арешт на ці установи “обґрунтований інформацією з онлайн-медіа”, пише Твоє Місто. 

В інституції наголосили на тому, що ці матеріали трактуються як припущення їх авторів, без підтвердження прямими доказами. Натомість, за ухвалою апеляційного суду, акціонерами готелів “Дністер” та “Либідь” є громадяни країн Євросоюзу, група компаній FINANCIERE.

Ухвала Львівського апеляційного суду. Джерело: Апостроф

Скасування попередньої ухвали базується на тому, що ці компанії публічно беззастережно засуджують військову агресію рф, розпочату ще у 2014 році в порушення всіх чинних принципів міжнародного права та цінностей демократичного світу.

Водночас у коментарі Твоє місто представництво Львівської обласної прокуратури заявило, що це рішення є досить дивним, оскільки прокурори мають зібрані усі матеріали, які підтверджують зв’язки готелю “Дністер” з громадянами чи компаніями рф. Нині у відомстві очікують на повний текст ухвали та наголошують, що досудове слідство у кримінальному провадженні буде продовжуватись.

Нагадаємо, що львівський і київський готелі “Дністер” арештували наприкінці серпня 2022 року. За інформацією Твоє Місто, у серпні 2020 року Антимонопольний комітет дав дозвіл, аби туристично-готельний комплекс придбала кіпрська компанія Pumori Enterprises Investments Ltd. Її пов’язують із групою VS Energy члена Ради Федерації рф Олександра Бабакова і російських бізнесменів Євгена Гинера, Михайла Воєводіна і Сергія Шаповалова. 

 

 

Читайте також

Київрада проситиме ВР врегулювати рух портативних видів транспорту з електромотором

Столичний торговий центр “Магелан” продають

На Київщині комплекс монастиря УПЦ МП передали ПЦУ