З держбюджету планують витратити 12 млн грн на ремонт трибуни “Арени Львів”

З державного бюджету планують виділити 12 млн 250 тис гривень на ремонт підлогового покриття відкритої частини променади західної трибуни стадіону "Арена Львів".

Про це повідомляє видання Твоє місто.

Аукціон, на якому визначать підрядника, проведуть 27 липня, а ремонт планують закінчити до 30 вересня цього року.

За ці кошти планують провести капітальний ремонт трибуни, розмір якої становить 2600 метрів квадратних. Кошти на це виділять з державного бюджету України.

У коментарі Tvoemisto.tv перший заступник директора ДП “Арена Львів” Юрій Майборода пояснив, що на цей рік на підприємство передбачена певна сума коштів, які вони мають витратити на необхідні ремонти споруди, щоб не допустити будівлю до руйнації.

Скірншот: Prozorro

“Тут багато проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням споруди, і якщо не зробити зараз ці роботи, не захистити її від руйнівного впливу середовища, а це і дощ, і сніг, і паморозь, то потім набагато більше втратимо, ніж зараз залучимо частину коштів та врятуємо те, що потім, можливо, і не відновиш. Тобто, треба не допустити до руйнації”, – пояснює Юрій Майборода.

Також перший заступник директора цього державного підприємства зазначає, що ці гроші закладені в бюджет Кабінетом міністрів і змінити призначення коштів не в їхній компетенції.

Читайте також:

Зруйновану синагогу XVIII ст. на Львівщині пропонують відбудувати і перетворити на ТРЦ

На завершення будівництва музею Голодомору виділили 574 млн гривень

В 2024 році КМДА планує ремонтувати вулицю Дмитрівську