YOD Group відкрили ресторан в Opus Tower у Дубаї

Ресторан Sfumato Gastro Atelier розташований на першому поверсі будівлі Opus Tower, яку створили Zaha Hadid Architects.

Ресторан має головну залу, відокремлену від лобі мобільними акустичними екранами, а також терасу «з тропічною атмосферою».

Opus Tower від Zaha Hadid Architects, в якому розташований новий ресторан. Фото: Zaha Hadid

Команда студії інтегрувала власне бачення дизайну в існуючий об’єм із акцентними елементами. Рослинність та продумане освітлення занурюють гостей у неповторну атмосферу гостинності. В інтер’єрі переважають теплі відтінки з насиченими блакитними та рожевими акцентами та натуральними матеріалами.

Фото: Max Genrikh

Фото: Max Genrikh

У центральній зоні ресторану розташована кругла барна стійка з мармуру, в центрі якої розміщена відкрита кухня. Масштабна стельова інсталяція над барною стійкою має форму концентричного кола і виконана з дерев’яного шпону.

Фото: Max Genrikh

Фото: Max Genrikh

Мобільні екрани зонування забезпечують кілька сценаріїв для різного часу доби та різних варіантів використання простору ресторану. Вранці ширми відкривають, щоб інтегрувати ресторан у загальний простір лобі, а ввечері їх закривають, щоб створити камерну атмосферу та забезпечити акустичний комфорт для гостей.

Фото: Max Genrikh

Фото: Max Genrikh

Виконавчою шеф-кухаркою ресторану стала українська шефка Альона Солодовніченко, яка до початку повномасштабного вторгнення рф працювала в росії в ресторані «Доктор Живаго» у Москві.

 

 

Читайте також:

Проєкти YOD Group та Balbek Bureau стали фіналістами премії Hospitality Design Awards

YOD Group отримала два гран-прі у конкурсі LIV Hospitality Design Awards

Київська кав’ярня з інтер’єром від YOD Group потрапила до німецького видання