YOD Group створили лампи з відстріляних гільз ППО

YOD Group розробили лампи із відстріляних гільз, виручені гроші з продажу яких підуть на авто та обладнання для військових.

Downed Drone – це лімітована серія з 40 портативних ламп. Кожна має унікальний номер та глибокий символічний сенс. Це світло, що оберігає та завжди перемагає. Вони вже зберегли життя людей і зроблять це вдруге. Адже гроші з продажу підуть на закупку авто та устаткування для роти ударних БПЛА 38 Бригади морської піхоти. 

Світильник має лаконічний дизайн, що поєднує брутальну гільзу з елегантними деталями з латуні. Корпус з відстріляної гільзи доповнений круглим плафоном. Кожна лампа має латунний шильдик з серійним номером. Світильник заряджається від зарядки type-C. На повному заряді працює близько 4 годин.

Фото: YOD Group

Цього разу задача – зібрати близько 45 тисяч доларів за короткий термін. Список потреб роти: 5 бусів, 2 позашляховика, 5 зарядних станцій на 1500 Вт, 6 жорстких диски пам‘яті на 10 терабайт. Вперше вирішили оголосити відкритий збір, до якого може приєднатися кожен.

Фото: YOD Group

Також YOD Group випустили колекцію дизайнерських ламп Downed Drone, щоб мотивувати людей зробити великий донейт в обмін на унікальну річ з історією. Ціна однієї лампи – 40 000 грн.

Зробити донат для військових можна тут

 

 

Читайте також:

Український дизайнер запустив виробництво підсвічників з використаних бійцями ЗСУ гільз

Британець доїхав на велосипеді до Львова, щоб зібрати кошти на розмінування України

Протезування зі штучним інтелектом: як українські архітектори розробили дизайн для кіберпротезів