YOD Group отримала «Премію Версалю» – це перша українська дизайн-студія, що здобула таку нагороду

/ Архітектура /

«Премію Версалю» вручають у Парижі у штаб-квартирі UNESCO.

У середині листопада комітет Prix Versailles оголосив переможців всесвітньої премії з архітектури та дизайну. Приз за найкращий інтер’єр ресторану у Північній Америці отримав Buddha-Bar New York від української команди YOD Group.

Buddha-Bar New York. Фото: надано YOD Group

Конкурс був заснований у 2017 року і проходить щорічно. Жодна українська студія досі не потрапляла до числа переможців. Фокус Prix Versailles – перетин дизайну, мистецтва та економіки. Премія нагороджує найкращі проєкти магазинів, шопінг-молів, готелів та ресторанів у всьому світі.

Budha-Bar New York був відкритий у 2021 році на Мангеттені в Нью-Йорку. Перед дизайнерами стояла задача переосмислити відомий бренд, перший заклад мережі якого був відкритий у 1994 році в Парижі. Основною темою проєкту стала реінкарнація. Окраса закладу – 4-метрова статуя Будди зі скляних слябів.

Buddha-Bar New York. Фото: надано YOD Group

Buddha-Bar New York. Фото: надано YOD Group

Expolight. Световая реинкарнация Будды

Раніше заклад вже став лауреатом декількох престижних дизайнерських премій: LIV Hospitality Design Awards, Architecture MasterPrize, Outstanding Property Design Awards.

YOD Group – компанія, заснована 2004 року, що спеціалізується на комерційному дизайні. Створила більше 150 проєктів в Україні та світі.

 

 

Читайте також

Два українських проєкти здобули перемогу на Restaurant & Bar Design Awards 2022

Колір йоду та YOD Group. Sadolin: Обережно, пофарбовано!

“Демократія та відкритий простір”. Українські архітектори розробили дизайн нової будівлі мерії для Маріуполя