YOD Group отримала два гран-прі у конкурсі LIV Hospitality Design Awards

/

YOD Group отримали два гран-прі міжнародного конкурсу LIV Hospitality Awards. Нагородження відбулося 14 квітня в Угорщині. 

LIV Hospitality Design Award – конкурс, що базується в Швейцарії та спеціалізується на дизайні об’єктів сфери гостинності. Журі відзначає архітектуру та інтер’єри у двох основних категоріях: Eating Spaces та Living Spaces. У кожній з них визначають не лише переможців, але й один найкращий проект – Design of the Year.

Два роки поспіль нагороду Design of the Year в номінації інтер’єрний дизайн Eating Spaces здобували проєкти від YOD Group. У конкурсі 2021 року перемогу здобув ресторан Buddha-Bar New York, а у 2022 – ресторан Terra, що належить до комплекса Emily Resort у Винниках під Львовом.

Церемонія нагородження відбулась в Угорщні 14 квітня

В процесі оцінювання журі не знає авторів проєктів та не бачить їхні назви, натомість оцінює виключно проєкти, якість та актуальність їхнього дизайну.

Оскільки минулі дві церемонії було скасовано через пандемію коронавірусу, цього разу на церемонії в Будапешті вручали нагороди одразу за декілька років проведення конкурсу.

 

 

Читайте також:

Archimatika посіла призове місце на конкурсі із проєктом готелю у Таллінні

У Києві оголосили переможців конкурсу U-TOUCH

“Творчий експеримент”: Фотографія створена ШІ перемогла на престижному фотоконкурсі